12:51 36

Wyniki rozdania zimowego! :)

Dziś będzie krótko, zwięźle i na temat. Wszyscy pewnie niecierpliwie czekają na wyniki mojego zimowego rozdania. Koniec wysyłania zgłoszeń nastąpił 20 stycznia o godzinie 24, sprawdzania głosów trochę mi zajęło, ale już wszystko zostało na szczęście już ogarnięte.
Na samym początku chciałabym Wam podziękować za tak liczny udział w rozdaniu. Pobiliście rekord bo jeszcze do tej pory 146 głosów nie odnotowałam w żadnym ze wcześniejszych rozdań.
Mimo, że sprawdzania było wiele to bardzo mnie cieszy taki duży odzew i mam nadzieję, ze w przyszłości (nie tak dalekiej) będzie Was jeszcze więcej.
Mam cichą nadzieję, że po ogłoszeniu wyników żadne z Was nie ucieknie w siną dal, a wiem, że czasem tak bywa i to jest przykra sprawa dla każdej blogującej dziewczyny.

Zwycięzca rozdania jest tylko jeden, ale nie ma nad czym się smucić bo już w lutym planuję kolejne rozdanie z okazji rocznicy mojego blogowania. 

Nie przedłużając ogłaszam, że paczka z nagrodą poleci do:Zuzanny Zamyślewskiej, która schowała się na liście pod numerkiem 64 i posiada bloga pod adresem:  http://fotografiamatyldy.blogspot.com/

Podczas losowania korzystałam z generatora liczb losowe.pl

Już piszę do Ciebie maila i czekam na odpowiedź zawierającą adres wysyłki :)

Wszystkim, którzy wzięli udział jeszcze raz dziękuję i zapraszam w lutym na kolejne rozdanie, a ja wracam do meczenia się ze statystyką i ekonometrią bo niestety sesja dopadła niespodziewanie studentów :P

Buziaki!

36 komentarzy:

 1. Gratulacje ;)

  https://twitter.com/kidrauhlarena/status/426388777536196608/photo/1

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :)

  I życzę powodzenia na egzaminach ze statystyki i ekonometrii :D wiem jakie to głupie jest :D sama przez to przechodziłam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogromnie Ci gratuluję Zuziu :**

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, ze mi sie nie udalo :) moze nast. razem. gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Ta paletka zapowiada się świetnie i mam nadzieję, że będzie dobrze służyła dla zwyciężczyni :) Reszta nagród też jest do pozazdroszczenia :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog