18:20 0

4 propozycje prezentów DIY

Cześć kochani! Pomyślałam ,że jak każdy w okresie przedświątecznym będziecie szukać pomysłu na fajne prezenty. Moim zdaniem najbardziej urocze i chwytające za serce są te zrobione własnoręcznie. Dlatego postanowiłam przytoczyć Wam kilka pomysłów na prezenty DYI, które mogą być podarowane same w sobie lub stanowić dodatek do upominku właściwego. 
1. Kula śnieżna DIY ze słoika
Ten patent pamiętam jeszcze z przedszkola. Moja babcia zawsze cieszyła się z tego podarunku i stawiała kulę ze słoika na honorowym miejscu. Będąc dorosłym oczywiście można stworzyć o wiele piękniejsze kompozycje. Wykonanie jest niezwykle proste. Wystarczy kilka ozdób, słoik, klej i oczywiście woda i trochę brokatu lub sreberka pociętego na drobne kawałki.


2. Domowy peeling cukrowy

Rzecz banalna, a wariantów i przepisów w internecie od groma. Wystarczy taką nasza mieszankę zamknąć w ładnym słoiku i odpowiednio go przyozdobić. Tego typu kosmetyk sprawdza się lepiej niż te sklepowe, tylko nam czasem brak chwili na jego przygotowanie.

3. Domowe kule do kąpieli

Relaksująca kąpiel to podstawa dobrego samopoczucia po pracowitym weekendzie. Dlatego własnoręcznie przygotowane kule do kąpieli będą stanowiły doskonały prezent. Są proste w wykonaniu. Wystarczy do tego soda, kwasek cytrynowy, olejki eteryczne, mleko w proszku i rożne dekoracje, które będą stanowiły przybranie naszego pudełka lub słoika.
4. Domowe ciasteczka

Czyż nie ma nic bardziej uroczego jak własnoręcznie zrobione i przyozdobione słodkie ciasteczka? Ich wartość podwyższa poświęcony czas oraz uczucie włożone w przygotowania. Będą stanowiły świetny dodatek do prezentu lub mogą stanowić prezent sam w sobie np dla teściów w pierwszy dzień świąt :)A Wy jakie macie pomysły na prezenty DIY?

Tak w ogóle szukając w internecie pomysłów na świąteczne dekoracje trafiłam na vortal architektoniczny http://www.homesquare.pl/. Znalazłam tam mnóstwo ciekawych artykułów, nie tylko na temat dekoracji świątecznych. Jeśli interesują Was nowinki ze świata dekoracji i wyposażenia wnętrz, ciekawe projekty i inne rzeczy związane z tematyką projektowania, urządzania wnętrz to powinniście zapoznać się z tą stroną.

Buziaki
Ada :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog