15:35 0

Makijaż z instrukcją krok po kroku: Złota oliwka | INGLOT | ROZDANIE


Dawno nie zmalowałam makijażu cieniami Inglota. Od kiedy mam palety Naked i CHocolate Bar, jakoś odeszły w zapomnienie. Robiąc w nich ostatnio porządki przypomniałam sobie o dwóch pięknych kolorach oliwkowych. Jeden jest bardziej zielony, a drugi złamany jest złotem. W duecie tworzą niesamowity makijaż dlatego dzisiaj mam dla Was propozycję nazwaną prze ze mnie złotą oliwką.

Chciałabym makijaże robić dla Was częściej, ale cały proces fotografowania w trakcie malowania oka zabiera sporo czasu, a nie zawsze mam na to chwile wieczorem po pracy, a teraz dodatkowo doszła ta cała sprawa z remontem, który ciągnie się już od miesiąca (strasznie to męczące). Aby móc się ze wszystkim wyrobić najlepszym rozwiązaniem byłoby wynajęcie firmy do urządzania mieszkania takiej jak http://urzadzamypodklucz.pl/urzadzanie-mieszkania Wtedy wszystko skonczyłoby się wcześniej, a my nie bylibyśmy tacy zagonieni i zmęczeni. 

Całość utrzymana jest jeszcze w klimacie jesiennym, ale przecież kalendarzowo jeszcze mamy zimę, a pogoda w zasadzie mrozami jeszcze nie straszy. Dodatkowo oliwkowa zieleń jest bardzo wdzięcznym kolorem, a niestety jakoś się jej unika w makijażach.  Zapewne dla większości z Was będzie to propozycja raczej wieczorowa, ale dla odważniejszych pań, które lubią mocniejsze oko na co dzień sprawdzi się równie dobrze. Oczywiście, jak to zawsze u mnie -  sposób wykonania jest bardzo prosty.  Nie zależy mi tutaj na popisywaniu się, a na zainspirowaniu Was czymś prostym, ale efektownym.Instrukcja obsługi:
 1. Na powiekę nakładamy bazę (korektor Estee Lauder) a pod łuk brwiowy cielisty cień (Inglot 351) W załamaniu aplikujemy beżowy cień transferowy (Inglot 390)
 2. Zewnętrzny kącik oraz załamanie zaznaczamy cieniem w kolorze kakao, rozcierając go ku górze (Inglot 327) Tym samym cieniem zaznaczamy zewnętrzny kącik dolnej powieki
 3. Na środek górnej powieki nakładamy złoto- oliwkowy cień (Inglot 148) a w zewnętrznej części górnej powieki nakładamy ciemniejszy oliwkowy cień (Inglot 419 ) uzyskując ładne przejście między kolorami, które nadaje powiece trójwymiarowości.
 4.  W wewnętrznym kąciku oka aplikujemy cień w kolorze rudego złota (Inglot 405)
 5. Malując powiekę dolna postępujemy analogicznie, jak w przypadku powieki górnej i podkreślamy linie wodną czarną kredką (Zoeva Black To Earth)
 6.  Tuszujemy rzęsy i gotowe :)
 Tak prezentuje się gotowy makijaż


Kosmetyki użyte do wykonania tego makijażu:
Oczy:

 1. Baza pod cienie - korektor Estee Lauder Double Wear 02
 2. Cienie do powiek: INGLOT (351, 390, 327, 148, 419, 405)
 3. Kredka Zoeva Black To Earth
 4. Tusz do rzęs Rimmel Wonder Full Wake Me Up
Brwi:
 1. Kredka do brwi Catrice 040
Twarz:
 1. Krem BB Skin 79 Gold
 2. Korektor pod oczy Helena Rubinstein 01
 3. Perłowy puder Calaya pod oczy
 4. Puder The Balm Sexy Mama
 5. Bronzer NYX Taupe
 6. Róż NYX Angel
Usta:
 1. Pomadka do ust Celia 605


Jak Wam się podoba moja złota oliwka? Lubicie makijaże w odcieniach zieleni? 
Czekam na Wasze komentarze :)

Buziaki
Ada :)

WYGRAJ BEAUTYBOX NIESPODZIANKĘ 

http://www.avida-dollars.pl/2015/11/rozdanie-wygraj-box-niespodzianke.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog