10:23 0

Niby nic, a trudno wybrać odpowiedni model | Drewniane drzwi, a wystrój wnętrzW jednym z postów pisałam Wam o tym, ze mój narzeczony robi u siebie w mieszkaniu remont. Oczywiście pomagam mu i konsultujemy się w sprawie wykończenia poszczególnych elementów, kolorów itp, bo na obecna chwile sprawy toczą się w taki sposób, ze najprawdopodobniej zamieszkamy z jego rodzicami, aby im pomóc ponieważ maja już swoje lata. Jednym z elementów remontu jest wymiana stolarki. Niby rzecz wydaje się być banalna, ale na rynku mamy obecnie tyle modeli drzwi, ze trudno się zdecydować które wybrać. 


Przeglądając internet w poszukiwaniu inspiracji trafiłam na stronę moric.pl,  gdzie wybór stolarki jest ogromny. Mnie najbardziej interesują drewniane drzwi ale nie mogę się zdecydować na model i na kolor, bo podobają mi się zarówno drzwi białe, jak i te w naturalnym kolorze. 


Też macie podobne dylematy remontowe? Rzecz wydaje się być prosta, ale gdy przychodzi co do czego trudno jest wybrać tak, aby pasowało do wnętrza, mebli i nadało mu charakteru, bo w brew pozorom takie detale potrafią dużo zmienić. Na dodatek drzwi nie wymienia się tak często, jak meble. Dlatego musza być w miarę uniwersalne. 

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog