15:22 0

Szmery bajery ze sklepu CNDirect | Pędzle, dodatki, organizery na kosmetyki, godżetyWitajcie Kochani! Ostatnio odwiedziłam sklep CNDirect w poszukiwaniu ciekawych gadżetów do telefonu, ale w dziale z akcesoriami kosmetycznymi znalazłam sporo ciekawych nowości.   Najbardziej w oko wpadły mi nowe pędzle wzorowane na tych metalicznych z Real Techniques oraz organizery na kometki z plexi. Oprócz tego znalazłam jeszcze kilka ciekawych rzeczy z działu beauty.


Zacznę od tego co najciekawsze czyli od pędzli. Czytałam na wizażu, że na ebay można znaleźć podróbki pędzli RT z tej kolekcji, ale w żadnym sklepie internetowym ich nie widziałam, aż do wczoraj. Tak mi się spodobały, że zamówiłam te dwa komplety, które widzicie poniżej.


Wspomniane przeze mnie organizery z plexi w bardzo przyjaznych cenach (w porównaniu do tych z ebay) Szkoda, że nie ma ich znowu w biedronce, bo taki z szufladkami byłby mi potrzebny. 
Z ciekawszych i kosmetycznych rzeczy znalazłam jeszcze gazety ułatwiające zmywanie lakieru. Są to takie chusteczki, którymi owijamy paznokcie - przydatne przy ściąganiu hybryd. Nie trzeba dzięki temu osobno moczyć watek i zawijać sreberek wokół palca. Drugi gadżet to pojemniczki na zmywać do których wsadzamy palec. Wygląda to dosyć dziwnie, ale z  chęcią bym to wypróbowała ;D
I jak Wam się podobają te szmery bajery? Ja nie moge się doczekać tego dnia, gdy dotrą do mnie te dwa zestawy pędzli. Mam nadzieję, że będa tak samo świetne, jak wyglądają.

Buziaki :)
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog