09:58 0

Lakier do pazokci | Barry M - 47 Black


Czarny lakier do paznokci kiedyś uznawany był za jeden z najbrzydszych kolorów i żadna z eleganckich dam takowych nie nosiła. Moja mama wręcz się oburzała na samą myśl, że można tak pomalować paznokcie. Na szczęście ładnych parę lat temu sytuacja ta się zmieniła, a czerń na paznokciach uznawana jest za równie elegancką jak czerwień. Dzisiaj właściwie nie wyobrażam sobie swojego zbioru lakierów bez tego koloru Dlatego chciałabym Wam przedstawić niezwykle piękny i lśniący lakier marki Barry M, który na paznokciach prezentuje się obłędnie.

Czarny lakier do paznokci musi być według mnie dobrze kryjący i musi posiadać piękne błyszczące wykończenie. Mat również mi się podoba, ale to nie to samo, co lustrzany blask, niczym żelowe paznokcie. Taki właśnie jest Barry M o numerze 47. Gdy pierwszy raz pomalowałam nim paznokcie byłam zaskoczona tym jak wysoki połysk ma ten lakier. Jest to chyba jedyny taki egzemplarz w całym moim zbiorze. Szklana skromna buteleczka mieści w sobie aż 10ml lakieru. Cena to około 16-20zł w zależności od sklepu internetowego, bo niestety stacjonarnie w Polsce lakiery Barry M nie są sprzedawane. 

Konsystencja -Lakier z tej serii marki Barry M jest bardzo wodnisty. Pierwsza warstwa nakłada się cienko, smugami i bardzo łatwo jest zalać sobie skórki. Na szczęście drugą warstwę nakłada się zdecydowanie lepiej, a wszelkie smugi i prześwity ładnie się ujednolicają. 

Krycie - Pigmentacja jest podobna do konsystencji - bardzo rzadka. Pierwsza warstwa wygląda tragicznie, a do pełnego krycia potrzeba dwóch warstw, ale jeśli chcemy aby kolor był jeszcze głębszy zalecałabym 3 cienkie pokrycia płytki lakierem. 

Kolor - Piękna czerń z wysokim połyskiem. Robi ogromne wrażenie na paznokciach. 

Wysychanie - Lakier wysycha bardzo szybko nawet po 3 malowaniach. Zawdzięcza to pewnie rzadkiej konsystencji, która pozwala na rozprowadzenie cienkich warstw.Mimo rzadkiej, lejącej się konsystencji ogólne wrażenie jakie wywiera ten lakier jest pozytywne. Krycie mimo wszystko ma całkiem dobre, połysk wykończenia jest zniewalający, dzięki czemu paznokcie prezentują się bardzo elegancko. Trwałość określiłabym jako standardową czyli około 4-5 dni. Do wykonania manicure ze zdjęcia użyłam dodatkowo lakieru Colour Alike 549L. 


 Co myślicie o lakierach marki Barry M? Czy inne serie różnią się znacząco od tej podstawowej? Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach :) Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii, bo ten egzemplarz to jedyna sztuka tej marki w mojej kolekcji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog