09:50 0

Promocje i oferty miesiąca | Kosmetyczna Biedronka, Douglas oraz -40% w Naturze


Dawno nie było posta z promocjami, bo tez nic szczególnie nie wpadło mi w oko. Ale dzisiaj szukając ciekawych ofert w sklepach natrafiłam na dwie propozycje. Dawno nie byłam w Biedronce, a okazało się, że teraz trwa kosmetyczny tydzień promocji i do wyboru jest całkiem sporo produktów kosmetycznych, które sama osobiście lubię.  Najbardziej oczywiście maseczki do twarzy oraz te do rąk i stóp :) Oprócz tego jest jeszcze tam tydzien pod znakiem fitnessu! Do wyboru macie tam akcesoria i ubrania w okazyjnych cenach.  Natura również przygotowała promocję, która skłania do zakupów.

Zacznę od tego co najbardziej mnie zaskoczyło czyli Biedronka. Oprócz kosmetycznego tygodnia mamy tam do wyboru ubrania i akcesoria fitness. Moja mata nadaje się do wymiany więc pewnie skorzystam ;) i zastanawiam się nad kupnem piłki, bo przeczytałam gdzieś, że warto nią zastąpić krzesło przy komputerze. Jest to zdrowe dla naszego kręgosłupa i mięśni, które pracują ze względu na ciągły balans. 

https://biedronka.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-08-02-2016,18661/1/
https://biedronka.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-15-02-2016,18722/1/
W Naturze natomiast trwa promocja -40% na zapachy, -30% na wybrane kosmetyki do pielęgnacji twarzy, -30% na produkty do makijażu oczy marki L'Oreal (świetna okazja by zakupić maskary Volume Milion Lashes ;)) i wiele wiele innych. 

https://drogerie-natura.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-drogerie-natura-05-02-2016,18615/1/

A teraz to co najlepsze. W ofercie miesiąca Douglas znajdziecie olejek do ust marki Clarins w super cenie :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog