11:28 0

Idealna suknia nie tylko dla panny młodej | Modne sukienki na wesele | Propozycje | Inspiracje

Do pierwszego dnia wiosny zostały już tylko trzy tygodnie. Wraz z ta magiczna data rozpoczyna się sezon ślubny.  Wiele z nas może się zatem spodziewać zaproszenia na wesele dlatego już dziś warto się zastawić się nad odpowiednia  kreacją. Wybór sukni to nie tylko problem panny młodej. Każda  z nas przy takiej okazji lubi się wystroić aby wyglądać bardziej wyjątkowo niż zwykle. Piękna wiosenna i letnia pogoda sprzyja pastelowym kolorom i mamy ochotę pokazać tez trochę nogi, dekoltu lub ramion.

Ja ostatnimi czasy szaleję za pastelowymi kolorami. Gdyby przyszło mi wybrać się na wesele na pewno postawiłabym na kreację w tym kolorze i mam słabość także do zwiewnego szyfonu, kwiatów i koronki. Wiosna i lato sprawiają, ze mam ochotę zamienić się w piękna i eteryczna rusałkę lub elfa. 
Buszując po stronach internetowych w poszukiwaniu inspiracji natknęłam się na sklep aislestyle.co.uk W dziale BridesmaidDresses znajduje się tam mnóstwo sukienek totalnie w moim klimacie. Zachęcam zatem do jego przeglądnięcia w podobnym celu. Możliwe, że coś Wam wpadnie w oko i będziecie wiedziały czego szukać stacjonarnie, a może nawet pokusicie się na uszycie podobnej sukienki u krawcowej (pod warunkiem, ze macie dobra i zaufaną ;) w ciemno nie polecam tej opcji)
 Czyż te zwiewne sukienki nie są śliczne? Wiem, że długość do ziemi jest coraz mniej popularna, ale jeśli wiemy, że przyjęcie odbędzie się w bardzo eleganckim stylu to dlaczego nie? Ja nie mogłabym sobie odmówić. W końcu tak rzadko obecnie mamy okazję wystroić się "na bogato" nie odbierajmy sobie zatem tej przyjemności ;) Jak widać można wybrać taki model sukienki, w którym nie będziemy wyglądały obciachowo lub jak beza ;)

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog