10:20 0

Makijaż na wieczór krok po kroku | Urban Decay Naked Smoky

tutorial
Miałam wiele planów związanych z makijażami na święta i sylwestra, ale jak widać sprawa się rypła. Nie publikowałam tego typu posta od dobrych 3 miesięcy...Od kiedy mam staż jakoś ciężko mi się zebrać wieczorem do czegokolwiek i najchętniej siedziałabym pod kocem z kubkiem gorącej herbaty. Siedzenie przed komputerem przez pół dnia strasznie zamula mózg. Walczę z tym jednak, jak tylko mogę, bo to co lubię pokazywać na tym blogu najbardziej to makijaże. Dlatego mam dla Was dzisiaj wieczorową propozycję makeupu wykonaną jedną z nowości marki i Bestsellerem Urban Decay   czyli paletą Naked Smoky

Myślałam o tym żeby zrobić klasyczne smoky, ale to byłoby zbyt banalne i nie pokazałabym Wam wtedy do końca możliwości tej palety. Według mnie kompozycja ta jest bardzo uniwersalna i zmalujemy przy jej pomocy nie tylko makijaże wieczorowe lub tradycyjny dymek, ale da się nią tez wyczarować całkiem sensowny i ładny dzienniak. Dzisiejsza propozycja jednak jest typowo "wyjściowa". Zdecydowałam się tutaj na połączenie złota, przydymionego granatu i "granatowej czerni", która znajduje się w tej palecie. Całość jest dosyć mocna, ale nie ciężka :)

tutorial makeup


Instrukcja obsługi:
 1. Na powiekę nakładamy bazę (Zoeva), a pod łuk brwiowy cielisty cień (Thirteen) W załamaniu aplikujemy beżowy cień transferowy (Combust)
 2. Zaznaczamy zewnętrzny kącik oraz załamanie powieki matowym brązem z palety (Whiskey) i rozcieramy ku górze
 3. Zewnętrzny kącik zaznaczamy cieniem w kolorze granatu złamanego szarością (Dagger), następnie przyciemniamy go czarnym cieniem z palety (Black Market) rozcierając go ku górze Tym samym cieniem zaznaczamy zewnętrzny kącik dolnej powieki
 4. Na pozostałą część powieki ruchomej nakładamy złoty cień z palety (Dirtysweet) oraz zaznaczamy tym samym cieniem resztę dolnej powieki. Aby przejście między kolorami było bardziej płynne na łączeniu granatu ze złotem nakładamy złotobrązowy cień o nazwie Radar. 
 5. Na linię wodna nakładamy czarną kredkę (Zoeva)
 6.  Tuszujemy rzęsy i gotowe :)
Tak prezentuje się gotowy makijaż


Kosmetyki użyte do wykonania tego makijażu:
Oczy:
 1. Baza pod cienie - Zoeva
 2. Cienie do powiek: Kultowa paleta Urban Decay Naked Smoky
 3. Kredka Zoeva Black To Earth
 4. Tusz do rzęs Pierre Rene Genial Volume
Brwi:
 1. Pisak do brwi Catrice 040
Twarz:
 1. Podkład NYX HD
 2. Korektor pod oczy Helena Rubinstein 01
 3. Perłowy puder Calaya pod oczy
 4. Puder NYX Stay Matte But Not Flatt
 5. Bronzer NYX Taupe
 6. Róż NYX Angel
Usta:
 1. Błyszczyk NYX Butter Gloss

Jak Wam się podoba taki mocny makijaż wieczorowy z dodatkiem złota?
Czekam na Wasze komentarze :)

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog