13:27 0

Rozdanie | Ale jaja! Zdradzam tajemnicę!


Od kilku dni na blogu trwa tajemnicze wiosenne rozdanie. Doszłam jednak do wniosku, że czas zdradzić Wam tajemnicę i pokazać nagrodę, która możecie zgarnąć. Zawartość niespodzianki idealnie wpisuje się w klimat świąteczny stąd moja decyzja :) Zatem jeśli jesteście ciekawi co jest do wygrania i chcecie wziąć udział w zabawie, to serdecznie zapraszam do dalszej części posta.

Zdradzam Wam zatem, że głównym elementem nagrody w rozdaniu jest nowiutkie, różowe i świeżutkie, niemieckie jajko do makijażu marki Ebelin! Oprócz tego, w paczce znajdziecie kilka innych drobiazgów, które pozostaną już niespodzianką aby prezent ode mnie bardziej cieszył osobę, która wygra, bo chyba niespodzianki cieszą najbardziej (przynajmniej ja tak mam ;D)


Aby wziąć udział w rozdaniu wystarczy spełnić dwa kroki obowiązkowe, reszta elementów jest dobrowolna, ale przyznaję za nie dodatkowe punkty. Formularz zgłoszeniowy znajduj się TUTAJ w poście konkursowym (zgłaszajcie się tylko poprzez ten formularz, bo tak mogę najlepiej chronić Wasze dane)

Buziaki!
Ada :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog