10:29 0

Semilac 014 Dark Violet Dreams


Od kiedy zaczęłam swój staż i przyszło mi przenosić ciężkie kartony ze starego archiwum do nowego nie rozstaję się z lakierami hybrydowymi Semilac. Jest to moje wybawienie, bo trwałość ich jest powalająca, nie muszę się martwić o odpryski, a na dodatek utwardzają paznokieć na tyle, by się nie łamał przy każdej ku temu okazji. W poprzednim poście o tych lakierach opisywałam Wam trendy na sezon jesień/zima, a w tym poście pokażę Wam jeden z prezentowanych tam kolorów na paznokciach. Jest to piękny głęboki fiolet o nazwie Dark Violet Dreams

Fiolet to mój ulubiony kolor w sezonie jesień/zima. Mogłabym go nosić na paznokciach cały czas. Dark Violet Dreams to głęboki kolor śliwki, ale w chłodnej tonacji i określiłabym to  "z kroplą mleka", bo mimo, że kolor jest intensywny to w zestawieniu z innymi ciemnymi fioletami wydaje się być nieco rozbielony. Pojemność opakowania każdego lakieru marki Semilac to 7ml w cenie 29zł. Przeszkadza mi w nich trochę, to, ze nie widzę ile lakieru mi jeszcze pozostało w tym czarnym szkle, ale rozumiem, że tak już musi być aby chronić zawartość buteleczki. Pędzelek jest gesty, średnio szeroki i wygodny. Nie mam problemu z zalewaniem skórek, a moje paznokcie są dosyć wąskie. 


Konsystencja - Na ogól lakiery hybrydowe są z rodzaju tych gęstszych, ale bywają także egzemplarze bardziej wodniste. Dark Violet Dreams jest pokroju tych pierwszych, ale nie obawiajcie się, że to jakiś glut. Konsystencja jest bardzo przyjemna i lakier nakłada się bardzo sprawnie. Nie mam problemu z zalewaniem skórek i smugami. 

Krycie -Pigmentację ma bardzo dobrą. Na upartego można pozostać przy jednej warstwie, ale ja rekomendowałabym dwie, bo wtedy kolor jest intensywniejszy i bardziej głęboki.

Trwałość - bite dwa tygodnie. Gdybym się uparła mogłabym nosić ten kolor jeszcze jeden tydzień, ale denerwował mnie już dosyć spory odrost. Oprócz tego z lakierem nie działo się nic. Zero odprysków i startych końcówek. 


Jak Wam się podoba ten lakier Semilac? Lubicie fiolety na paznokciach i manicure hybrydowy? Ja jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania, bo bardzo ułatwia mi ono funkcjonowanie. Nie muszę się już martwic o odpryski i tracić czasu co drugi dzień na poprawki lakieru. Jeśli interesuje Was ta marka, to zapraszam na stronę Semilac.pl, gdzie dowiecie się wszystkiego na temat tych lakierów i wykonywania manicure hybrydowego. Od kilku tygodni znajdziecie tam także normalne lakiery, których kolory są odpowiednikami tych hybrydowych :)

Buziaki
Ada :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog