12:29 0

Wiosenne stylizacje | Moje trzy typy z Romwe i SheIn | Inspiracje

Wraz z nastaniem wiosny i pierwszymi promieniami słońca zaczynamy zrzucać ciepłe swetrzyska i kurki. Chcemy nacieszyć się coraz wyższą temperaturą i pokazać nieco ciała. Wiosenne porządki motywują także do wymiany części garderoby na nowa, dlatego przygotowałam dla Was trzy typy stylizacji z moich ulubionych zagranicznych sklepów internetowych czyli SheIn i Romwe. Każda w nieco innym stylu dlatego większość z Was powinna tu znaleźć coś dla siebie. Traktowałabym je także bardziej jako inspiracje, gdyż podobne ubrania można znaleźć stacjonarnie :)

Pierwsza stylizacja to taki trochę styl na sexy rock'n'roll. Lubię tego typu połączenia, ale bardziej na kimś niż na sobie, bo raczej nie byłabym w stanie biegać cały dzień w szpilkach. Wymieniłabym je na czerwone trampki i wtedy czułabym, ze świat jest mój. Bluzka jest na tyle elegancka, że sprawdzi się taka stykówka spokojnie do biura o ile nie macie narzuconych zasad ubioru. 


Kolejny zestaw to typowa dziewczęca wiosna. Chętnie wbiłabym się w taka stylizację, ale jakoś nie mam śmiałości do biegania na co dzień w sukienkach. decydowanie wole spodnie, ale może kiedyś w końcu się przełamię :) W ogóle strasznie podobają mi się te szpilki z perełka na obcasie <3Ostatni zestaw jest totalnie w całości mój. Uwielbiam tego typu połączenia i ostatnio szukam właśnie fajnych srebrnych butów i torebki worka. Bardzo żałuję, że na co dzień do pracy nie mogę się tak ubierać, tylko muszę stroić się niczym pingwin w koszule i w granatowe, szare i czarne mundurki. I jak podobają Wam się moje przykładowe stylizacje? Czego szukacie lub co nowego zagości w Waszej wiosennej garderobie w tym roku?
Tak w ogóle to 1 kwietnia na stronie SheIn będzie darmowa dostawa dla wszystkich zamówień, a obecnie jest -40% na bestsellery, które znajdziecie na TEJ stronie.

Buziaki
Ada :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog