10:30 0

Eveline Celebrities Eyeliner | Drogeryjny liner idealny, który ułatwi Ci malowanie precyzyjnej kreski

Każda z nas szuka sposobu na idealna kreskę na powiece. Ten prosty, a zarazem efektowny makijaż nie wymaga godzin spędzonych przed lustrem. Nic więc dziwnego, że stał się makijażem wszech czasów! Niestety wprawna ręka, to tylko połowa sukcesu, a drugą stanowi odpowiednio dobry kosmetyk. Dobry eyeliner to taki, który już za jednym pociągnięciem maluje równą linię, której nie trzeba poprawiać i domalowywać pięć razy. Ważny jest także rodzaj pędzelka. Testując już wszystkie możliwe warianty, tego kosmetyku wiem, że moim zdecydowanym ulubieńcem jest eyeliner w kałamarzu z cienkim i precyzyjnym pędzelkiem. Jednym z najlepszych dostępnych w drogerii jest Eveline Celebrities Eyeliner, który mam Wam przyjemność dzisiaj zaprezentować.

Klasyką i oczywista oczywistością jest kreska w kolorze czarnym. Eveline Celebrities Eyeliner również występuje w tej wersji, ale ja zdecydowałam się na warianty kolorowe. Są subtelniejsze, pomagają wydobyć kolor tęczówki, a w wersjach ekstremalnych (6 rano, nie mam czasu) za jednym pociągnięciem tworzą ciekawy makijaż. Dlaczego liner Eveline uważam za idealny? Spełnia on moje wszystkie wymagania. Od ergonomii po formułę kosmetyku. Dodatkowym jego plusem jest niska cena. Także jeśli jesteście na etapie poszukiwania swojego świętego Graala w dziedzinie malowania kresek, to koniecznie zwróćcie na niego uwagę. 


Eveline Celebrities Eyeliner oprócz formuły, która mimo dosyć wodnistej konsystencji pozwala na malowanie gładkiej linii za jednym pociągnięciem cechuje się także dobra pigmentacją. Dzięki temu nie musimy się bawić w pięciokrotne poprawianie kreski dla uzyskania nasyconego koloru i nie zwiększamy ryzyka zrobienia sobie kleksa na powiece, bo zadrżała nam ręka ;) Precyzyjne malowanie kresek ułatwia nam także cienki pędzelek. Dobre narzędzie to połowa sukcesu, nawet gdy nie jesteśmy Picassami w dziedzinie malowania,  a włosie, z którego został on zrobiony balansuje pomiędzy miękkim, a sztywnym co pozwala wraz z jego kształtem na precyzyjne malowanie jaskółki czyli pięty achillesowej większości z nas.


Nie można mu odmówić także niesamowitej trwałości mimo, że nie jest to produkt wodoodporny. Nic nie jest w stanie ruszyć go z miejsca aplikacji! To kolejna cecha, która podbił moje serce, gdyż jestem osobą, której lubią łzawić rano oczy do tego stopnia, że po policzkach spływają mi majestatyczne lurki. Mimo tego liner jest zawsze na miejscu, a farbę puszcza tylko tusz na dolnych rzęsach ;) Nie jest w stanie ruszyć go także pocieranie oka w wewnętrznym czy zewnętrznym kąciku w zależności od tego gdzie nas akurat zaswędzi ;)

Nie jestem w stanie się do niczego przyczepić. No, może do jednego małego szczegółu... Można by pomyśleć, że opakowanie będzie liche, jak w przypadku Golden Rose, ale nie tym razem! Mimo częstego używania wszystko jest na swoim miejscu. Brakuje mi tylko jakiegoś oznaczenia koloru na opakowaniu, bo po zdjęciu metki bez odkręcania pędzelka nie jesteśmy w stanie zgadnąć jaki kolor akurat trzymamy w ręku. To jedyna wada tego kosmetyku, ale tylko wtedy, gdy posiadamy jego różne warianty kolorystyczne.

Jeśli jesteście fankami kresek i nie wyobrażacie sobie makijażu bez nich, to gorąco Wam polecam zakup tych linerów. Jestem przekonana o tym, że będziecie z nich zadowolone. Jeśli chodzi o mnie to totalny must - have wśród kosmetyków drogeryjnych. 

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog