09:19 0

Gdy twoje auto odmawia posłuszeństwa, a ciebie zalewa krew...

Od pewnego czasu mamy z Arkiem problem z samochodem. Zaczyna on być skarbonką na utopione pieniądze gdyż w jego przypadku jedna naprawa zaczyna gonić drugą. Koszty tych wszystkich napraw powoli zaczynają przewyższać jego wartość. Jest to już samochód pełnoletni  i w zasadzie nie powinno to nas dziwić, ale w naszej obecnej sytuacji staramy się ciągnąć jak najdłużej żywot tego samochodu żeby odkładać kasę na coś lepszego. Nie chcemy bowiem wymienić tego staruszka na kolejnego, bo to mija się z celem. Aby obniżyć koszty napraw szukamy wszelkiego rodzaju szrotów itp, bo w takich miejscach często można znaleźć części dosłownie za grosze i to w dobrym stanie.

Zatem jeśli macie podobny problem jak my, a nie macie w pobliżu stacjonarnego szrotu, to nic straconego. Działają one również on-line. Jednym z nich jest http://www.mamauto.pl/  Ich głównym filarem działalności jest demontaż pojazdów, ale prowadzą również sprzedaż oryginalnych części samochodowych. W ofercie posiadają tysiące części do prawie wszystkich modeli samochodów. Jako nieliczni spełniają wszystkie wymogi w zakresie ochrony środowiska nałożone przez Unię Europejską. Macie zatem pewność, że są zaawansowanym technicznie zakładem, a nie jakąś kanciapą do rozbiórki samochodów w stodole. Zakupione części posiadają u nich gwarancję.

Oprócz sprzedaży części prowadza oni również skup pojazdów. Także jeśli jesteście z okolic województwa kujawsko - pomorskiego, a chcecie pozbyć się swojego samochodu, bo jest uszkodzony lub nadaje się do złomowania,  to również możecie tam zajrzeć.

buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog