10:30 0

Naturalne składniki w trosce o piękne włosy, skórę i paznokcie | Prosper Labs Hair And Nails i Prosper Labs Collagen

Już nie raz wspominałam o tym, że regularnie wspomagam mój organizm suplementami diety. Głównie skupiam się na włosach i paznokciach, bo z nimi mam największy problem, ale od jakiegoś czasu w ślad za Azjatkami stosuję suplementy z kolagenem, który działa najlepiej "aplikowany" skórze od środka. Nakładany bezpośrednio na skórę niestety nie ma możliwości przebicia w głębsze warstwy dlatego suplementacja wydaje się tutaj być najrozsądniejsza.  Tym razem w mojej kuracji zdecydowałam się na nowości na polskim rynku, czyli suplementy marki Prosper Labs, która obiecuje moc najlepszych naturalnych składników zamkniętych w kapsułkach przy pomocy najnowszych technologii.

Tak jak już wspomniałam oba preparaty mają służyć poprawie wyglądu skóry, włosów i paznokci. Z tym, że  Collagen ukierunkowany jest typowo w kierunku pielęgnacji cery. Ma za zadanie ujędrniać skórę, poprawiac jej wygląd i działać przeciwrodnikowo.

Hair and Nails

Hair and Nails to preparat dla osób, które chcą zadbać o stan swojej skóry.Zawiera w swoim składzie wyciągi roślinne, witaminy oraz mikroelementy, które maja za zadanie poprawiać wygląd paznokci, poprawiać wygląd cery oraz wzmacniać cebulki włosów. 
Główne składniki to:
 • Pokrzywa - korzystnie oddziałuje na skórę.
 • Witamina C - poprawia produkcję kolagenu, wpływając na prawidłowe funkcjonowanie skóry.
 • Skrzyp polny -  wspomaga wzrost włosów i paznokci.
 • Biotyna i cynk -  pomagają zachować zdrowie włosów.
 • Miedź -  pomaga utrzymać odpowiedni koloryt włosów i skóry. 

Collagen

Collagen to preparat dla osób, które chcą zadbać o stan swojej skóry. Jego zadanie polega na wspomaganiu włókien kolagenowych oraz ich odbudowie. Ja, niczym Azjatki wierzę, że stosowany w postaci suplementu zahamuje rozpad kolagenu w ojej skórze dzięki czemu proces starzenia dopadnie mnie później.

Główne składniki preparatu:
 • Kolagen - poprawia elastyczność skóry i jej prawidłową strukturę.
 • L-arginina - nawilża skórę od wewnątrz.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty - spowalnia proces starzenia się skóry i zapobiega powstawaniu zmarszczek.
 • Ekstrakt z palmy sabałowej i kolcorośli - pomaga utrzymać dobrą kondycję skóry.
 • Ekstrakt z macy - odpowiada za napięcie, nawilżenie i młody wygląd skóry.
 • Kwas hialuronowy - pomaga utrzymać prawidłową strukturę i elastyczność skóry.

Stosowałam oba preparaty jednocześnie. Uznałam, że tak będzie najlepiej, gdyż składniki w nich się nie powtarzają zatem nie było ryzyka przedawkowania czegokolwiek. Właściwie, to składy preparatów fajnie się uzupełniały.  Absolutnie nie zauważyłam skutków ubocznych, a to bardzo istotne, gdyż często po zażyciu preparatów witaminowych robi mi się niedobrze. Przypuszczam, że kapsułki są w moim przypadku lepsze od tabletek, bo nie mają w swojej otoczce tego składnika, który wywołuje u mnie mdłości, a które muszą mieć suplementy w tradycyjnej formie.  W trakcie kuracji zauważyłam, że moje zmasakrowane paznokcie odrastają nieco twardsze, mają równiejszą strukturę i ogólnie rosną szybciej niż zazwyczaj. Nie zaobserwowałam też wzmożonego wypadania włosów, które dopada mnie wiosną czyli cebulki zostały wzmocnione.

Jeśli chodzi zaś o preparat z kolagenem, to tutaj trudno jest zauważyć jakiś spektakularny efekt, bowiem on działa wzmacniająco na skórę od środka. Podobno efekt działania preparatów z kolagenem sprawdza się poprzez naciskanie skóry na policzkach palcami i w ten sposób możemy poczuć czy skóra stała się bardziej sprężysta i "gęsta" Ja u siebie tego wymacać dokładnie nie potrafię, ale wierzę w to, że ta kuracja zaowocuje na przyszłość i dzięki suplementacji kolagenem rusztowanie mojej skóry będzie długo w dobrej kondycji. 

Oba preparaty możecie zakupić na stronie Prosper Labs, a jedno opakowanie wystarcza na 30dni suplementacji. Szkoda, ze nie można na razie kupić ich stacjonarnie.
A Wy jakie macie odczucia co do suplementacji tego rodzaju preparatami? Wierzycie w działanie suplementacji kolagenem od środka dla zachowania młodego wyglądu?

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog