10:30 0

Semilac | 005 Berry Nude + Wyprzedaż kosmetyków


Przygoda z hybrydami dalej trwa. Właściwie, to nie mogę się z nimi już rozstać. Bardzo ułatwiają mi życie tym, że paznokcie dzięki nim się nie łamią tylko rosną spokojnie jak na drożdżach i nie muszę martwić się o odpryski przez co najmniej dwa tygodnie. Kiedyś myślałam, że przy tak długim okresie noszenia kolor szybko mi się znudzi, ale  staram się wybierać takie odcienie, które są dosyć oryginalne dzięki czemu noszę je z radością aż do zmycia. Dzisiaj pokażę Wam przepiękny kolor, który można zaliczyć do kategorii nude, gdyż jest bardzo codzienny, ale niezwykle oryginalny zarazem. Mam na myśli tutaj Berry Nude marki Semilac.

Zazwyczaj tego rodzaju kolor ominęłabym z daleka, ale przekonałam się do niego po jednym z filmików pewnej ytberki gdzie miała go właśnie na paznokciach. Berry Nude to idealna alternatywa dla osób stroniących od klasycznej czerwieni, a mimo to wolą coś nieco bardziej zdecydowanego od kolorów typowych dla nazwy "nude". 
Pojemność opakowania każdego lakieru marki Semilac to 7ml w cenie 29zł. Przeszkadza mi w nich trochę, to, ze nie widzę ile lakieru mi jeszcze pozostało w tym czarnym szkle, ale rozumiem, że tak już musi być aby chronić zawartość buteleczki. Pędzelek jest gesty, średnio szeroki i wygodny. Nie mam problemu z zalewaniem skórek, a moje paznokcie są dosyć wąskie. 


Konsystencja - Na ogól lakiery hybrydowe są z rodzaju tych gęstszych, ale bywają także egzemplarze bardziej wodniste. Berry Nude jest pokroju tych pierwszych, ale nie obawiajcie się, że to jakiś ciężki w obsłudze glut. Konsystencja jest bardzo przyjemna,  kremowa i lakier nakłada się bardzo sprawnie. Nie mam problemu z zalewaniem skórek, smugami czy.bąblami powietrza.
Krycie -Pigmentację ma bardzo dobrą. Na upartego można pozostać przy jednej warstwie, ale ja rekomendowałabym dwie, bo wtedy kolor jest intensywniejszy i bardziej głęboki.
Trwałość - bite dwa tygodnie. Gdybym się uparła mogłabym nosić ten kolor jeszcze kolejny tydzień, ale denerwował mnie już dosyć spory odrost. Oprócz tego z lakierem nie działo się nic. Zero odprysków i startych końcówek. 

Jak Wam się podoba ten lakier Semilac? Ja uważam, że jest niesamowicie oryginalny i zawsze dostaję o niego mnóstwo zapytań czyli coś w tym musi być :) Jeśli interesuje Was ta marka, to zapraszam na stronę Semilac.pl, gdzie dowiecie się wszystkiego na temat tych lakierów i wykonywania manicure hybrydowego. Od kilku tygodni znajdziecie tam także normalne lakiery, których kolory są odpowiednikami tych hybrydowych :)

P.S.
Porządkowałam ostatnio swoje zbiory kosmetyczne i zakładka Wyprzedaż <kilk> została zaktualizowana. Także jeśli jesteście zainteresowani kosmetykami oraz akcesoriami kosmetycznymi, to zajrzyjcie tam koniecznie. Może wpadnie Wam coś w oko :)

Buziaki
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog