09:00 0

Weselne inspiracje | Suknie dwuczęściowe | Hit czy kit?


Sezon weselny w pełni. Zapewne wiele z Was wybiera się w tym roku na tego typu imprezę. W tym dniu ie tylko panna młoda pragnie się wystroić, ale każda z nas będąc gościem również chce prezentować się wyjątkowo. Jest to jedna z nielicznych okazji ku temu aby ubrać sukienkę inna niż zwykle, bardziej wyjściową i nie raz o długości do samej ziemi. Wszystko po to aby wyglądać inaczej niż zwykle, gdyż na wesele nie chodzi się codziennie.  Piękna wiosenno - letnia pogoda sprzyja temu aby osłonic ramiona i przyodziać delikatne zwiewne tkaniny, takie jak szyfon lub tiul lub koronka.

Przy okazji oglądania rożnego rodzaju wielkich imprez w telewizji lub relacji z takowych w internecie, zauważyłam, że bardzo modne staja się sukienki dwuczęściowe. Mi kojarzy się to trochę z dawna moda na sukienki z gorsetem. Teraz jednak ma to nieco inna formę gdyż górna część przypomina crop-top i odsłania więcej niż zwykły gorset. Patrząc na to, mam nieco mieszane uczucia. Niektóre z sukienek wydają mi się być hitem, a inne totalnym kiczem. Dla przykładu zrobiłam wam kolaż zdjęć ze sklepu winniedress gdzie takowe znajdziecie. 


Najbardziej podoba mi się ta środkowa jednak jest ona tak zdobna, że nadaje się raczej na bal niż na wesele. Jednak z tego co widzę, to pewnie gdzieś w Ameryce jakieś dziunie stroją się w tego typu kreacje. Dla mnie jednak ubieranie tego typu sukien w porach ranno - popołudniowych zakrawa o rosyjski kiczo-przepych. Nigdy nie zapomnę ruskich laseczek, które spotkałam przy okazji ślubu cywilnego mojego brata... jako jedyne w pałacu ślubów były obwieszone w pierdyliard świecidełek niczym choinka, a diadem był elementem obowiązkowym stroju.  Wyżej wymienione sukienki to tylko kropla w morzu możliwości. Więcej tego typu modeli znajdziecie w dziale two piece prom dresses  
Co najlepsze.. wcale nie są one tutaj takie tanie. Ich cena w większości przekracza 200$ Jak na sklep z chińską produkcją, to dla mnie fortuna. Nieco tańsze egzemplarze znajdziecie w dziale
prom dresses under 200 
Mimo wszystko, to i tak zdecydowanie za dużo :p

Zdecydowanie lepsze moim zdaniem są tradycyjne sukienki, nawet te do ziemi, ale o wyważonym kroju bez zbędnego przepychu. Moda modą, ale nie wszystko co na gwiazdach wygląda dobrze sprawdza się w normalnym życiu. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Sukienki w dwóch częściach to hit czy totalny kit?

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog