11:00 0

Na ratunek wypadającym rzęsom ! | Foltene Pharma - Kuracja wzmacniająca do rzęs i brwi

Rzęsy to bez wątpienia największa ozdoba spojrzenia. Pragniemy by były długie i gęste niczym wachlarze dlatego tez szukamy rożnych rozwiązań aby osiągnąć ten efekt. Swego czasu używałam odżywki wspomagającej wzrost rzęs. Efekty były zadowalające do czasu trwania kuracji. Niestety wraz z odstawieniem preparatu wypadać zaczęły nie tylko wspomagane włoski, ale także te krótsze, co mocno mnie zmartwiło. Nie chciałam bowiem skończyć z prawie łysymi powiekami.  Sięgnęłam wtedy po preparat wzmacniający, który miał za zadanie zahamować ten proces. 

Według producenta odżywka Foltene Pharma ma za zadanie wzmacniać rzęsy, odbudowywać je oraz pobudzać naturalny ich wzrost. Preparat ten można stosować również na brwi w tym samym celu. Chronić ma także nasze włoski przed czynnikami szkodliwymi takimi jak: zanieczyszczenie, światło słoneczne i niewłaściwa dieta. Jej skład zawiera Tricalgoxyl, kompleks polisacharydowy z roślin morskich, który skutecznie pobudza naturalny wzrost rzęs i brwi, jednocześnie wzmacniając je i odbudowując ich strukturę. Preparat zawiera również środek pielęgnujący i zmniejszający przekrwienie skóry, który pomaga zachować naturalną miękkość rzęs i stanowi doskonały podkład pod makijaż. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka ułatwia jego równomierne nałożenie na rzęsy i brwi. Preparat jest dobrze tolerowany i bezpieczny dla oczu wrażliwych co potwierdzono badaniami klinicznymi. 


Producent zaleca stosowanie preparatu rano przed nałożeniem makijażu oraz wieczorem po jego zmyciu. Ja odżywkę ta aplikowałam tylko wieczorem po dokładnym demakijażu. Rano zwyczajnie o niej zapominałam. Jak widzicie na zdjęciu szczoteczka posiada z jednej strony krótsze włoski, a z drugiej dłuższe.Ogólnie to forma opakowania przypomina maskarę do rzęs. Zawartość to 10 ml. Konsystencja odżywki jest półpłynna, lekko oleista, ale nie klejąca. Przeźroczysty płyn ma słodkawy, nieco apteczny zapach, jednak nie przeszkadza on w aplikacji kosmetyku.


Jak już wspomniałam aplikowałam odżywkę przez większość czasu na noc.  Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, oczy mnie nie swędziały, nie szczypały, a rano nie budziłam się z opuchniętą powieką. Po ponad 3 miesiącach stosowania moje rzęsy i brwi wyraźnie się wzmocniły! Rzęsy przestały wypadać już po tygodniu co mnie niesamowicie zachwyciło. Dodatkowo stały się bardziej są lśniące, podkręcone i elastyczne. Jeśli chodzi o brwi to zauważyłam, że zdecydowanie szybciej rosną,  końcówki minimalnie się zagęściły, a to w przypadku moich brwi duży sukces. Najbardziej podoba mi się, to, że producent nie obiecuje, że nasze rzęsy będą długie aż do nieba. Jego głównym zapewnieniem jest ich wzmocnienie i regeneracja i tak tez się dzieje. 


Także jeśli chcecie wzmocnić, przyciemnić nieco Wasze rzęsy, ale nie zależy Wam na niebotycznej ich długości, to serdecznie polecam tą odżywkę. Na pewno zadowolone z niej będą osoby, które nie lubią stosować tłustych i oleistych preparatów w okolicy oka. Odżywka ta dostępna jest w niektórych Rossmannach oraz w większości aptek internetowych. 

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog