Mam na imię Ada i witam Cię serdecznie na moim blogu.
Podobno jestem inżynierem gospodarki przestrzennej, ale na co dzień zajmuję się biurwowaniem w magistracie ;) Wróżono mi także karierę w telewizji, ale jak widać, to jeszcze przede mną ;D 
Moja miłość do makijażu narodziła się bardzo wcześnie. Pierwsze kroki w tym kierunki postawiłam już w przedszkolu i strzeliłam sobie na twarzy "kleczkowską w wersji glamour"... Można zatem powiedzieć, że wątpliwej urody była ze mnie wtedy księżniczka. Na szczęście podszkoliłam warsztat, a nawet poczułam się w tej dziedzinie pewna na tyle, że w 2013 roku postanowiłam stworzyć tego bloga. W 2017 roku rozszerzyłam zakres "działalności" i zdarza mi się popełnić film na kanale YouTube. Umożliwia on dotarcie do większej liczby odbiorców i ukazywanie moich opinii w zupełnie inny sposób, niż na blogu. Tutaj możecie najczęściej spotkać szczegółowe recenzje używanych przeze mnie kosmetyków :)
 
W makijażu bardzo lubię wyrazisty efekt, a czasem wychodzą mi nawet dość ekstrawaganckie, jak na co dzień kombinacje. Potrafię okiełznać wszystkie kolory. Uwielbiam się malować, jest to dla mnie mój codzienny rytuał, przyjemność. Absolutnie nie jest obowiązkiem. Potrafię wyjść bez niego do ludzi i robię to często, jednak na prawdę kocham poświęcać mu swój czas. To taki obraz mnie, który codziennie zmywam i codziennie maluję na nowo, zależnie od nastroju i preferencji danego dnia.
 
Nie lubię: kosmetyków bez zapachów, tandetnych opakowań (zwłaszcza w kolorówce), mleczek do demakijażu, parafiny i innych beznadziejnych składników…


Moja cera
Niegdyś mieszana, a obecnie dzięki odpowiedniej pielęgnacji normalna ze skłonnością do zaskórników. Uwielbiam kosmetyki o właściwościach przeciwzmarszczkowych, bo uważam, ze lepiej zapobiegać niż leczyć. Lubuje się także w kosmetykach naturalnych i organicznych.

Media społecznościowe
Uzupełnieniem bloga są profile społecznościowe tj. Instagram, Facebook, YouTubekażdy z nich posiada grono fanów i zyskuję co raz to większą popularność. Ważne jest dla mnie to, że są to realni obserwatorzy w 99% pochodzący z Polski, dzięki temu będę mogła dotrzeć z Państwa reklamą do przyszłych realnych klientów.

Zdjęcia na bloga robię cyfrowym aparatem fotograficznym Samsung WB110, wspomagam się też czasem lampą pierścieniową.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Avida Blog