10:51 0

Colour Alike 502 Figa z Makiem


Baardzo dawno nie było postu paznokciowego. Niestety moje paznokcie nie były w najlepszej kondycji i nie chciałam nimi tutaj straszyć. Teraz na szczęście doprowadziłam je do porządku, ładnie odrosły i mogą się godne prezentować ubrane  w jeden z moich lakierów. Dzisiaj pokażę Wam kolejny lakier Colour Alike o wdzięcznej nazwie Figa z Makiem ;)

Jest to jeden z pierwszych lakierów, który kupiłam. Kolor ma obłędny, ale do tej pory jakoś źle mi się nim malowało płytkę. Rok poleżał prawie nieużywany i teraz jakby trochę się rozcieńczył przez co bardzo wygodnie się rozprowadza, ale nadal bardzo bardzo dobrze kryje już przy pierwszej warstwie.  Figa z Makiem to uroczy głęboki i ciepły kolor fioletu. Drobinki holo dodatkowo potęgują głębię koloru. Jest to idealna propozycja na jesień.


Zgrabna i całkiem elegancka buteleczka (taka jaką mają wszystkie lakiery tej marki) mieści w sobie 8ml lakieru, a cena standardowa to 12,49, ale dosyć często bywają promocje -40% ;) Kupić możecie je w sklepie internetowym colorowo.pl :)

Konsystencja - Jest to jeden z gęstszych lakierów Colour Alike. Nie wiem czy mi się taki trafił, ale musiał poleżeć i wtedy nieco zrzedł. Teraz kolor gładko i równomiernie się rozkłada na płytce, ale nie rozlewa na boki
Krycie - Pigmentację ma powalającą. Już jedna warstwa wystarcza do pełnego krycia. Jednak ja dla uzyska nią lepszej głębi koloru zalecam użycie dwóch warstw, ale jedna także daje radę. 
Kolor - Piękny głęboki odcień fioletu. Idealnie nadaje się na okres jesienno zimowy. W tym przypadku jednak efekt holo nie jest zbyt spektakularny.
Wysychanie - Lakiery CA schną bardzo szybko. Gdy nakładam top, to tylko dla uzyskania większej pewności, że pościel mi się na paznokciach nie odbije.


Bardzo się cieszę, ze odkryłam ten lakier na nowo. Wcześniej jakoś trudno mi się było nim cieszyć, bo niezbyt wygodnie mi się nim malowało. Lakiery holo to moje ulubione. Ciesze się nimi cale rok mimo tego, ze latem w słońcu wyglądają najpiękniej. W sztucznym świetle na szczęście również dają radę i dzięki nim, mam swój kawałek tęczy również w chłodne dni.


Co myślicie o fidze z makiem? Podobają Wam się takie fiolety jesienią? Ja o tej porze roku nie mogę się oprzeć takim głębokim kolorom.  Do kompletu przydałaby mi się jakaś ciemna, bordowa wiśnia.

P.S.
Wieczory stają się już wyraźnie coraz dłuższe. Sprzyja to temu aby trochę zastanowić się nad swoim życiem. Ja właśnie zastanawiam się nad tym aby mój nadmiar wolnego czasu zagospodarować w produktywny sposób. Obecnie nie mam pracy więc może wezmę pod uwagę jakieś szkolenia i postawię na samorozwój? Na stronie http://www.e-opex.pl/szkolenia/pelna-oferta-szkolen/253-lean-thinking znajduje się pełna oferta szkoleń z programu podnoszenia kwalifikacji.

Buziaki
Ada :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog