12:54 0

Gadżety kobiety |


Gadżety i cuda techniki już dawno przestały być domena mężczyzn. Kobiety coraz częściej interesują się nie tylko sprzętem technicznym, ale także gadżetami, które pomagają dbać nam o urodę. Nie zawsze musi być to coś skomplikowanego lub elektronicznego. Czasem są to tak zwane pierdółki, ale ułatwiają one życie czyniąc domowe zabiegi kosmetyczne prostszymi lub szybszymi. Prym w tej dziedzinie wiodą Azjatki. Używają one multum różnych dziwnych gadżetów do masażu i gimnastyki twarzy. Dzięki nim podobno mogą się chwalić młodym wyglądem przez długie lata. Ja dzisiaj pokażę Wam kilka takich przydatnych sprzętów, ale z dziedziny tych bardziej praktycznych.

Oczyszczanie twarzy to podstawa. Aby móc robić to dokładniej i dogłębniej warto sięgnąć po szczoteczkę do twarzy. Nie polecałabym jej jednak do skóry wrażliwej lub naczynkowej. Dermaroller - urządzenie budzące przerażenie nawet u największych twardzieli, powodujące ból, zaczerwienienie, krwawienie. Jest to urządzenie wykorzystywane w mezoterapii mikroigłowej. pozwala na pokonanie bariery naskórkowej, która blokuje wchłanianie substancji aktywnych z kosmetyków. 
Frezarka do paznokci to urządzenie dla tych, którzy mają mało czasu na piłowanie paznokci. Dzięki niej można szybko i sprawnie wykonać pierwsze kroki manicure.Pozostając w temacie paznokci bardzo przydatną rzeczą są separatory. Dzięki nim łatwiej maluje się paznokcie u stóp. Niestety te z gąbki nie należą do najbardziej estetycznych dlatego warto zwrócić uwagę na te wykonane z silikonu.  Kolejnym sprytnym gadżetem są pisaki do paznokci. Jeśli tak jak ja nie umiecie sobie poradzić ze wzorkami w tradycyjny sposób, to jest to coś dla Was :) Pozostając w temacie mani-pedi przedstawiam Wam elektryczną tarkę do stóp. Nie trzeba tutaj wiele tłumaczyć :)


Jeśli chodzi o makijaż dużym ułatwieniem w aplikacji podkładu jest gąbeczka. Dzięki niej nawet najcięższy podkład potrafi wyglądać naturalnie. Od kiedy zaczęłam ich używać pędzle do podkładu poszły w odstawkę. Mimo wszystko innych pędzli używam wielu i zawsze podczas ich suszenia po praniu miałam zawalony cały stolik. Dzięki stojakowi zyskałam mnóstwo miejsca. 

Dodałybyście coś do tej listy?
Wszelkie sugestie koniecznie zostawcie w komentarzu :)

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog