14:08 0

Efekty po serii zabiegów z falą radiowa i ultradźwiękami | Body Care Clinic Katowice


Kilka tygodni temu miałam okazję skorzysta z zaproszenia na zabieg w Body Care Clinic w Katowicach w ramach akcji portalu Uroda i Zdrowie. Zaproszenie to obejmowało jeden wybrany zabieg na twarz lub ciało. Po indywidualnej konsultacji z kosmetologiem został mi zaproponowany zabieg fali radiowej i ultradźwięków w okolicy brzucha, bo to z nim mam największy problem. Efekt tak pozytywni mnie zaskoczył, że zdecydowałam się na wykupienie całej serii, która była mi zalecona przez panią Anię. Dzisiaj po tych kilku tygodniach chciałabym Wam pokazać to, jak zmienił się mój brzuch za sprawą kilku zabiegów.

 Moim problemem nie była nadmierna tkanka tłuszczowa na brzuchu lecz brak jędrności skóry w tym obszarze, przez co mimo regularnych ćwiczeń i dobrej diety, mój brzuch choć płaski był dość galaretowaty. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku są właśnie fale radiowe oraz ultradźwięki. Zabieg z użyciem ultradźwięków polega na tym, że fale ultradźwiękowe wnikają daleko w głąb skóry stymulując jednocześnie pracę komórek, przez co wpływają korzystnie na krążenie krwi w ciele. Wnikanie ultradźwięków w skórę powoduje masaż jej wewnętrznych warstw i rozbudza naturalną aktywność kolagenu – dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna. Przy okazji zabieg ten wspomaga proces odchudzania, wyszczuplenia i redukcji cellulitu dzięki temu, że ultradźwięki uderzają w komórki tłuszczowe, co powoduje ich uszkodzenie i uwolnienie z nich nagromadzonego tłuszczu. Fala radiowa  natomiast działa przyczynowo odwracając skutki starzenia się skóry, a nie tylko same objawy. Specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry. 


Pani Anna Machnik, kosmetolog, która prowadziła "mój przypadek" od początku zaproponowała mi serię sześciu zabiegów w odstępach maksymalnie dwóch tygodni. Każda sesja trwała około godziny i składała się najpierw z zabiegu falą radiową, która rozgrzewała skórę, aby pobudzić produkcję nowego kolagenu w skórze, a następnie mój brzuch masowany był głowica z ultradźwiękami, które miały poradzić sobie z cellulitem i również poprawa jędrności skóry. Każda z wizyt była dla mnie niezwykle przyjemna, atmosfera jaka panuje w Body Care Clinic, personel oraz sam zabieg pozwalały mi na pełen relaks. Jeśli będziecie kiedyś miały okazję udać się na zabieg kosmetyczny, to szczerze polecam. Można wtedy oderwać się od problemów dnia codziennego. 

Poniżej na zdjęciach możecie zobaczyć, jak zmieniła się moja skóra po zabiegach. Nie ma tutaj efektu wow w postaci wyszczuplenia (nie zobaczycie kaloryfera), ale nie na tym mi zależało. Chciałam ujędrnić skórę brzucha i tak też się stało.Nawet dziurka po kolczyku ładnie się skurczyła ;) W ostatecznym rozrachunku uzyskałam taki efekt, jakby ktoś wziął i naciągnął moja skórę na brzuchu przez co stała się dużo bardziej napięta i jędrna.  Pozbyłam się także cellulitu, który delikatnie pojawiał się przy złapaniu skóry i małej oponki w dole brzucha. Zdjęcia pochodzą z dokumentacji kliniki (były robione w czasie konsultacji z panią kosmetolog, przed pierwszym zabiegiem i po ostatniej wizycie). Ostatnie zdjęcie zaś, zostało zrobione przeze mnie w domu 1,5 tygodnia po ostatnim zabiegu. Jestem przekonana o tym, ze gdybym wykupiła jeszcze ze 2-3 zabiegi, efekt byłby jeszcze lepszy. Niestety finanse obecnie kuleją, ale w przyszłości czemu nie ;)


Osobiście jestem zadowolona z efektów zabiegu oraz obsługi w Body Care Clinic. Z pewnością, jeśli będę chciała wykonać sobie jakiś zabieg kosmetyczny na ciało lub twarz skieruję kroki właśnie tam. Podczas wizyty w Body Care Clinic otrzymuje się rzetelną wiedzę i pomoc, a zabiegi wykonywane są najnowocześniejszym sprzętem przez wykwalifikowaną kadrę. Bardzo podoba mi się także tamtejsze indywidualne podejście do pacjenta. Oprócz tego, można w tamtym miejscu otrzymać odpowiedź na każde pytanie dotyczące pielęgnacji i innych zabiegów. Chciałabym też w tym miejscu pozdrowić bardzo serdecznie panią Anie Machnik, która zajęła się mną perfekcyjnie w 100% i rozwiewała moje wszelkie wątpliwości. 

Jeśli mój wpis Was zaciekawił i jesteście z okolic Katowic to serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełna ofertą Body Care Clinic (klik)

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog