18:53 0

Bransoletka personalizowana Soufeel | Dobierz elementy tak, aby najlepiej odzwierciedłały Ciebie


Bransoletki to jedna z moich ulubionych części biżuterii. Najchętniej wybieram takie modele, które mogę spersonalizować. Uwielbiam otaczać się takimi drobiazgami,  które maja dla mnie szczególne znaczenie, symbolizują to co kocham i lubię najbardziej. Wszelkie przywieszki i blaszki do grawerowania idealnie wpisują się w moje gusta. Ważne jest jednak to, aby te elementy były dobrej jakości i wykonane z dobrego kruszcu  chociażby srebra, aby nie ulegały zniszczeniu. Odpowiednik Pandory czyli Soufeel znakomicie wpasowuje się w trend personalizacji. Każda z nas wybierając poszczególne koraliki może stworzyć swoja własną oryginalną kombinację.  Do tego dochodzi wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów, dlatego warto abyście przyjrzeli się ich asortymentowi z bliska.

Soufeel  jest producentem wyrobów wykonanych w większości ze srebra próby 925, ale znajdziemy tam także poszczególne elementy zrobione ze złota żółtego oraz różowego. Musze przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona tym, jak dobrze wykonany jest każdy nawet najmniejszy element.  Otrzymujemy dokładnie taki sam produkt jaki widzimy na zdjęciu. Detale są niezwykle dopracowane, a każdy nawet najmniejszy kamyk umocowany jest równo z wielką starannością. Uważam, że cena w tym przypadku jest uzasadniona, bo płacimy za wysoka jakość produktu. Wyroby jubilerskie Soufeel są tańsze niż słana Pandora, ale biorąc pod uwagę kurs dolara to i tak wychodzi dosyć spora suma, jak na nasze polskie realia. 


Jeśli chodzi o formę dostarczenia przesyłki, to mamy do wybory dwie opcja, które powyżej 50$ są darmowe. Są to poczta polska oraz kurier ( nie pamiętam, której firmy). Zdecydowanie bardziej polecam opcje drugą. Przesyłka dociera znacznie szybciej. Ja niestety wybrałam pocztę i czekałam chyba 3-4 tygodnie zanim paczka do mnie dotarła. Karton tak w ogóle okazał się ogromny w porównaniu z zawartością. Wszystko przez to, że w środku dla zachowania bezpieczeństwa była masa folii bombelkowej, a w niej kolejny kartonik zawierający woreczek ze świecidełkami. Widziałam na innych blogach, że dziewczyny otrzymały śliczne, słodkie pudełeczko, ale ja widocznie nie miałam tyle szczęścia i muszę zadowolić się tym co mam. 


Jeśli chodzi, o moja bransoletkę wybrałam dwie zawieszki o szczególnym dla mnie znaczeniu. Jedna z nich to serce ze zdjęciem czyli tak zwany "memorable charms" Jest ich kilka wzorów do wyboru i każdy z nas może w nim umieścić dowolne zdjęcie. Jak widzicie u mnie jest to najładniejsze moim zdaniem zdjęcie, jakie zrobiono mnie i mojemu narzeczonemu. Bardzo lubię na nie spoglądać :) Drugą symboliczną zawieszka jest ręka Fatimy czyli tak zwana hamsa. Talizman, który ma chronić od zła, pomaga dokonywać prawidłowych wyborów, poznawać życzliwych ludzi, a w chwilach zwątpienia daje nadzieję na pomocną dłoń niebios. Reszta koralików dobrana jest w celach czysto dekoracyjnych ;) Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych zawieszek.


Koralik ze zdjęciem - LINK
Koralik czarno-biały - LINK
Hamsa - LINK
Spiralka - LINK

Jak Wam się podobają tego typu bransoletki? Lubicie personalizowaną biżuterię? Dajcie znać w komentarzach :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog