17:22 0

Oferta miesiąca Douglas | Idealne prezenty dla niej i dla niego

https://douglas.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-douglas-01-12-2015,17557/1/

Początek miesiąca to czas na zaprezentowanie Wam najnowszej oferty miesiąca perfumerii Douglas. Tym razem wyjątkowo warto rzucić na nią okiem ze względu na zbliżające się święta. Może akurat wpadnie Wam coś w oko, a przy okazji będziecie mogli zaoszczędzić parę groszy. Ja co miesiąc czekam na nową gazetkę, bo każdego cieszy chociaż jeden produkt z wyższej półki, a na promocji w Douglasie zawsze znajdzie się coś ciekawego w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Jak zwykle mamy szeroki wybór ofert promocyjnej na zapachy damskie, jak i męskie. Jednym z najczęściej spotykanych prezentów pod choinka to perfumy, dlatego jeśli chcecie komuś sprawić tego typu prezent rzućcie okiem na gazetę, bo oprócz promocji, może wybierzecie jeden z zestawów świątecznych. 
https://douglas.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-douglas-01-12-2015,17557/1/

Przy okazji zestawów warto wspomnieć o tm, że pojawia się teraz mnóstwo ciekawych kompletów kosmetyków miniaturowych w dobrej cenie. Są one sprzedawane osobno lub jako dodatek do kosmetyku pełnowymiarowego. To świetna okazja ku temu, aby poznać coś nowego bez obawy, że wydamy fortunę.  Pełną ofertę zobaczycie klikając któreś ze zdjęć :) Warto, bo w tym miesiącu jest ona szersza niż zazwyczaj.

https://douglas.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-douglas-01-12-2015,17557/1/

Lubicie przedświąteczne oferty w drogeriach i perfumeriach? Skusicie się na któryś z atrakcyjnych zestawów w tym roku? 

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog