10:42 0

Zestawy karnawałowe i studniówkowe | Inspiracje | Dresslink i SheIn

Cześć kochani. Zabawa sylwestrowa już dzisiaj i każda z nas pewnie szykuje się na imprezę. Ja jeszcze do 13 siedzę w pracy i pomyślałam, że uraczę Was kolejnym nieskomplikowanym postem w ten zwariowany dzień pełen przygotowań do wielkiego balu, domówki, imprezy w klubie. Poniżej znajdziecie trzy zestawy, które mogą Was zainspirować jeśli chodzi o karnawałowe i studniówkowe kreacje. Mam nadzieje, że z przyjemnością rzucicie na nie okiem. 

Przyznam szczerze, że najbardziej lubię proste sukienki bez żadnych wzorów czy aplikacji. Wolę postawić na ciekawe dodatki, które nadadzą wyjątkowości. Nie mam zbytnio zmysłu do tego  aby dobrać odpowiednie buty i biżuterię do cekinowych i mocno ozdabianych kreacji. Myślę, ze moje rozwiązanie jest najbardziej bezpiecznie, bo w ten sposób mamy pewność co do tego, że nie przesadzimy z fantazją ;) Mimo wszystko skusiłam się na małe szaleństwo i jedna ze stylizacji składa się w roli głównej z cekinowej mini.

Jak Wam się podobaj moje propozycje? Wolicie tak, jak ja proste kreacje czy raczej stawiacie na pełne szaleństwo w karnawale? Czekam na Wasze komentarze i proszę Was o poklikanie w linki :) będę bardzo wdzięczna  za Waszą pomoc.

Buziaki Kochani i udanej zabawy :*
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog