13:42 0

Garderoba w kolorach jesieni

Jesień kojarzy nam się z ogromem barw. Od zieleni, poprzez przeróżne odcienie żółci, pomarańczu, czerwieni, brązów. Niestety u mnie zamiast pięknej złotej jesieni panuje przygnębiająca szaruga za oknem. Aby poprawić sobie i Wam nastrój, zapraszam do oglądania propozycji ze sklepu Zaful. Wybrałam kolory, które pozytywnie nastrajają, kojarzą się z ciepłym zapachem cynamonu i ubarwiają ulicę w ponure deszczowe dni.

Chciałbym mieć tyle odwagi i zmysłu modowego by ubrać się w musztardowy płaszcz nie robiąc z siebie pajaca. Niestety nie mam odwagi na takie eksperymenty, ale zawsze podziwiam tego typu propozycje. Brązy są opcja bezpieczną, ale nie do końca dobrze się w nich czuję, więc podrażając za jesienna depresją moja szafa zapełnia się czernią, szarością i w skrajnych przypadkach - czymś granatowym. Mam nadzieje, że kiedyś się to zmieni ;) Jedynie kilka lat temu skusiłam się na ramoneskę w innym kolorze niż czarna, coś w tym stylu - KLIK     ale wtedy miałam rude włosy i jakoś lepiej to wszystko grało....

Więcej okryć wierzchnich (w innych opcjach kolorystycznych i fasonach) możecie pooglądać pod tym likiem (klik) Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie :)Wszystkie prezentowane przeze mnie rzeczy znajdziecie na stronie sklepu internetowego Zaful. To ten sam sklep, w którym kupiłam futrzaną kamizelkę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog