15:15 0

Włos Ci z głowy nie spadnie | Miesiąc z Hairvity : Zdrowe włosy pełne witamin

Włosy to atrybut kobiecości. Dla mnie są szczególnie ważne, bo nie ukrywam, że moje bujne fale dodają mi urody. Dbam o nie, jak tylko mogę. Skupiam się na ich nawilżaniu, wygładzeniu i na zabezpieczeniu końcówek przed zniszczeniem. Od dawna wiadomo, że nie sztuką nie jest mieć długie włosy, a zadbane, mięsiste i pełne blasku. Ważna dla mnie, jest także odpowiednia suplementacja. Sięgam po nią regularnie, by wzmocnić cebulki i zredukować wypadanie włosów. 

Po suplement marki Hairvity sięgnęłam w  trudnym momencie dla mojego organizmu. Odstawiłam długo stosowaną antykoncepcje hormonalną, a w moim organizmie zapanowała totalna rewolucja. Wiele naczytałam się na temat wypadania włosów pod odstawieniu hormonów, więc postanowiłam się zabezpieczyć. Ledwo radzę sobie z przetłuszczaniem się skóry i wypadania włosów chyba bym nie zniosła. 

Hairvity to specjalnie dobrany zestaw witamin i mikroelementów, których zadaniem jest poprawa kondycji włosów. Dzięki zastosowaniu Hairvity włosy stają się bujniejsze, bardziej odżywione, gęstsze, błyszczące, gładkie, mniej wypadają i szybciej rosną.   Skład tego preparatu wygląda bardzo zachęcająco. Formuła Kolagen+AminoComplex ma za zadanie wspomóc nasze kruche włosy  i osłabione cebulki. Zaś aminokwasy: l-leucytyna, l-walina, l-cysteina, l-metionina i l-lizyna, metionina i cysteina odpowiedzialne są za odnawianie włosa, wpływają odtruwająco na jego podstawę. Dzięki zastosowaniu tych składników nasze włosy mają być zdrowe, elastyczne i błyszczące. Hairvity odbudowuje je bowiem od środka, a właściwie to nasze cebulki, dzięki czemu wyrasta z nich zdrowy i mocny włos.  Oprócz wymienionych przeze mnie wyżej składników  znajdziemy w składzie również: siarkę, biotynę, kwas pantotenowy, witaminę A, B2, B3, B6 i C oraz ekstrakt ze skrzypu polnego.

Stosując suplementy diety wszelkiej maści trzeba być sumiennym i regularnym. Prawidłowe i systematyczne  zażywanie preparatu, to połowa sukcesu. Ja z tym nie mam najmniejszego problemu więc dziarsko i zawzięcie stosowałam zalecana dzienna dawkę - 2 kapsułki po posiłku ;)  Są one dosyć spore, ale otoczka w kontakcie z woda robi się śliska, wiec nie powinno być problemu z ich połykaniem. 

Jeśli chodzi o efekty stosowania tej kuracji, to nie zależało mi na szybszym tempie wzrostu włosów. Głownie chodziło mi o zabezpieczenie mojej bujnej czupryny przed wypadaniem, wzmocnienie cebulek (wiadomo - jesień, czapki i te sprawy) i zadbanie o to, by włosy rosły grube i zdrowe, a nie liche. Po dwóch tygodniach zauważyłam, ze włosy nieco lepiej się układają, a właściwie, to odbiły nieco od nasady zyskując na objętości. Gdyby nie grzywka, z którą zawsze mam problemy, to bym na to nie w ogóle wpadła, gdyż na długości nie rzuciło mi się to specjalnie w oczy, ale grzywka to moja zmora. Teraz wystarczy odpowiednie suszenie i wyglądam jak człowiek :) Prostownica i codzienne układanie grzywki z rana, to przeszłość.

Najważniejsze jest jednak to, że moje włosy nie zaczęły wypadać garściami po odstawieniu hormonów. Na tym zależało mi najbardziej i dziś już mogę spać spokojnie. W sumie, to włosy praktycznie przestały mi wypadać, bo w trakcie mycia trafi się może jeden, maksymalnie dwa w wannie, a zazwyczaj było ich trochę więcej. Pod tym względem widze zdecydowana poprawę. Zatem, jeśli macie problem z włosami, Wasze włosy wypadają, są osłabione i wymagają dodatkowej dawki witamin zafundujcie im Hairvity. Ta inwestycja zwróci się na pewno!

Buziaki
Ada
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog