11:28 0

Zrobiłam to po raz drugi! | Spotkanie Blogerek i YouTuberek 2.0 - 12.11.16r. Zabrze | Prezenty o sponsorów | Fotorelacja | Dużo zdjęć

Jak widzicie po tytule mam dla Was dzisiaj zapowiadaną już od jakiegoś czasu na fejsie relację z drugiego już spotkania, które miałam przyjemność organizować w moim mieście. Ta sobota była tak wspaniała, że nadal do końca nie ogarniam tego, że po raz kolejny udało mi się wraz z Klaudią (She Wolf) zrobić coś tak niesamowitego! Czerpie niezwykle dużo pozytywnej energii z organizacji tego rodzaju przedsięwzięć i nie ukrywam, że tego właśnie było mi trzeba. Śmiało mogę stwierdzić, że tym razem osiągnęłyśmy jeszcze większy sukces niż poprzednio. Zabawa była przednia, towarzystwo wyborowe i wielka szkoda, że to spotkanie trwało kilka godzin.

Jako, że poprzednim razem restauracja Impresja w Zabrzu zrobiła na dziewczynach dobre wrażenie, to miejscówka się nie zmieniła. Lokal ten ma wyjątkowe wnętrze, przytulny kominek oraz bardzo smaczne, różnorodne propozycje w menu. Na wyróżnienie wśród napoi serwowanych w okresie jesień/zima zasługuje herbata kominkowa. Czuję, że to moja nowa miłość :) Rozgrzewa ciało i serce swoim wyjątkowym, cytrusowo-korzennym smakiem!


Jeśli chodzi o samo spotkanie, to nieskromnie stwierdzę, że spodziewałam się, iż wypadnie ono  dobrze! Dziewczyny są tak sympatyczne, że nie mogło wyjść inaczej niż ostatnio.Tym razem nasze wspaniałe towarzystwo powiększyło się o dwie nowe twarze :) Swoją obecnością zaszczyciły nas Ekocentryczka oraz Angel <3 Minuty mijały nam błyskawicznie, tematy do rozmów jak zwykle się nie kończyły, a uśmiech nie znikał nam z twarzy. Donatową atrakcja, o która się postarałam były śmiechowe różowe korony. Obiecałam je Czarszcze, więc nie mogło ich zabraknąć. Oprócz tego miałyśmy także zestaw okularów, wąsów i ust do robienia selfie ;D Ja nadal się uśmiecham na to wspomnienie i zapowiadam Wam, że na tych dwóch edycjach się nie skończy :) Chciałabym aby te nasze "Zabrzańskie klachy" były cyklicznym wydarzeniem. Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się je rozwinąć jeszcze bardziej :)

Gadżety do selfie - Pink Drink

Oto lista dziewczyn, które zjawiły się tym razem
Klaudia (She Wolf)
Aga (Agusiak747)
Ania (Dziewczyna z Kwiatkiem) - towarzyszyła nam duchem, bo biedulka się rozchorowała <3
Iza (Jaskółcze Ziele)
Karolina Yuki (Amore Cosmetici)
Patrycja (Pata Bloguje)
Paulina (Czarszka)
Daria: http://www.ekocentryczka.pl/
Angel: https://www.youtube.com/user/KosmetykiBezTajemnic

Bardzo żałuję, że to spotkanie tak szybko nam minęło. W końcu wszystkie mogłyśmy się wygadać na tematy kosmetyczne i czułyśmy się zrozumiane ;D


Chciałam Wam także w tym poście pokazać prezenty, jakie dostałyśmy na Spotkaniu. Razem z Klaudią postawiłyśmy sobie za cel, głównie promowanie marek kosmetyków naturalnych i azjatyckich. Zależało nam na ciekawych azjatykach oraz  firmach naturalnych, ekologicznych i niekoniecznie bardzo popularnych. Oprócz tego wśród sponsorów pojawiły się marki, które nie są stricte naturalne lub azjatyckie, ale mogą poszczycić się uznaniem i dobra jakością oferowanych produktów. 


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog