10:33 0

Czy da się zdjąć hybrydę bez acetonu? Da się! | Victoria Vynn, Pure Creamy Hybrid

Dawno nie gościł na moim blogu wpis paznokciowy. Śpieszę zatem by nadrobić zaległości. Moja przygoda z hybrydami trwa już rok. W międzyczasie zaliczyłam krótką przerwę, ale ten rodzaj stylizacji paznokci jest dla mnie najwygodniejszy, tym bardziej, że w pracy przez większość czasu klepię w klawiaturę i o odpryski lakieru nie trudno. Dzięki lakierom hybrydowym mam święty spokój z malowaniem na co najmniej dwa tygodnie i za to kocham je najbardziej. Dzisiaj przedstawię Wam lakiery hybrydowe, które zdecydowanie wyróżniają się na polskim rynku. Lakiery z serii Pure Creamy Hybrid marki Victoria Vynn można zdjąć bez użycia acetonu.
Victoria Vynn to amerykańska marka, która w swojej ofercie ma produkty do stylizacji paznokci oraz wszelkie akcesoria potrzebne do wykonania profesjonalnego manicure. Nowoczesna formuła, genialna kolorystyka, białe, estetyczne, eleganckie i profesjonalne opakowania to coś, co na pewno wyróżnia te markę oraz serię Pure Creamy Hybrid na tle innych.

Pure Creamy Hybrid, to nowa seria kremowych lakierów hybrydowych o właściwościach samopoziomujących się, które zdejmuje się przy pomocy preparatu z alkoholem. Jeśli jednak z jakichś względów wolicie to robić w sposób tradycyjny - acetonem, to również jest to możliwe. Zestaw do wykonania manicure jest standardowy. Składa się z bazy, koloru oraz topu nabłyszczającego. Na uwagę i pochwałę zasługują także pędzelki w produktach marki Victoria Vynn, są one płaskie i równo ścięte przez co są niesamowicie wygodne w użyciu i precyzyjne.

Aplikacja lakierów począwszy od bazy po sam top przebiega przyjemnie i bezproblemowo. Produkty nie spływają z paznokci, nie zalewają skórek i ładnie się utwardzają. Szary kryje już przy jednej warstwie natomiast pozostałe dwa kolory wymagają standardowych, dwóch cienkich warstw koloru by wyglądać dobrze. Aplikacja i usuwanie lakierów wygląda w następujący sposób:

Trwałość lakierów jest bardzo dobra. Niczym nie odbiega od innych popularnych marek. Ja usuwam je co dwa tygodnie ze względu na już dość spory odrost i nie zauważyłam przedwczesnego łuszczenia ani zapowietrzania :)


Na plus bardzo zaskoczyło mnie zdejmowanie lakieru z paznokcia. Zazwyczaj miałam z tym problem i lakier nie schodził zbyt dobrze po pierwszym namaczaniu. W przypadku Pure Creamy Hybrid Victoria Vynn bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Kolor schodził praktycznie w jednym kawałku i niemalże obyło się bez użycia patyczka. Płyn Alco Remover spisał się świetnie! Wypróbowałam także metodę z acetonem i tutaj lakier z paznokcia zszedł sam jak nigdy! Jeszcze lepiej niż przy użyciu płynu z alkoholem. Semilac może się schować pod tym względem do ciemnego kąta, bo moim zdaniem jego zdejmowanie jest bardzo trudne.

Zdecydowanie jestem na tak! Ze wszystkich testowanych przeze mnie marek, te uważam za najlepsze :) Wszystko za sprawą bezproblemowej aplikacji, wygodnych pędzelków, braku zapachu oraz bardzo prostego usuwania.  Lakiery i inne produkty marki Victoria Vynn dostępne są m.in. w internetowych sklepach: paznokcie-hybrydowe.pl, artex.sklep.pl, e-largo.com.pl. Baza, lakiery kolorowe oraz top kosztują po 28 zł. Natomiast płyn 29 zł za 1000 ml.

Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog