17:48 0

Wyniki rozdania! Wygraj zestaw pędzli

Cześć! Post krótki i przyjemny i co najważniejsze - terminowy :) Rozdanie zakończyło się wczoraj i postanowiłam, że tym razem wyniki ogarnę bardzo szybko (bałam się też tego, że jeśli odłożę, to na później, to najzwyczajniej w świecie wypadnie mi to z głowy) Nie obędzie się tez bez żalu, bo przy weryfikacji natrafiłam na kilka zgłoszeń, które nie spełniały podstawowych wymogów. W większości dotyczyło to udostępnienia informacji na Facebooku. Dziewczyny! Ja serio wszystko sprawdzam, klikam w linki i nie sprawiajcie mi takiej przykrości i nie pozbawiajcie się szans na wygraną. 


Po tym krótkim wstępie przyszedł czas na wyniki rozdania. Z radością ogłaszam, że nowa właścicielką zestawu pędzli zostaje Gabriela Kobylak :) Kochana! Napisz do mnie maila z adresem do wysyłki :) czekam na informację 3 dni.

Przy okazji chętnie dowiem się, gdzie pojechałybyście na wakacje za granicą? Chciałabym w tym roku spędzić urlop pod palemką, ale nie potrafię się zdecydować, który kierunek wybrać. Proszę Was zatem o informację, jakim państwem, wyspą, hotelem mam się zainteresować :) 

Do tej pory myślałam nad Grecją, a dokładnie nad wyspa Santorini. Na pewno kojarzycie zdjęcie miasteczka na wzgórzu, otoczonego błękitem nieba i wody, składającego się z białych budynków z niebieskimi dodatkami. 


Wyloty na Santorini są jednak z Warszawy, więc dochodzi konieczność dojechania do stolicy i pozostawienia w bezpiecznym miejscu samochodu. Rozglądam się przez internet za parkingiem... Na razie najbardziej zainteresował mnie Orange Parking Modlin http://orangeparking.pl/  który jest blisko lotniska i zapewnia bezpłatny transfer.  Miejsce parkingowe można zarezerwować sobie nawet za pomocą strony internetowej. 

Nie zamykam się jednak tylko na ten pomysł i czekam na Wasze sugestie :) Oczywiście czekam także na adres od Gabi :) Pędzle już nie mogą się doczekać użytkowania przez nowa właścicielkę :)

Buziaki!
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog