18:03 0

Ślubne inspiracje : Wiosna

Kalendarzowa wiosna już za kilka dni. Wraz z nią rusza ślubna machina i z tygodnia na tydzień wesel będzie przybywać. Pomyślałam, że skoro i mnie ten temat dotyczy i od kilku miesięcy w nim siedzę, pokażę Wam kilka inspiracji na wiosenne wesele. Gdybym mogła swobodnie wybierać, to sama zdecydowałabym się na tę porę roku. Późną wiosnę uwielbiam za przyjemną temperaturę, mnóstwo kwiatów i niesamowicie romantyczną aurę, którą upalne lato odbiera. Zapraszam Was zatem na luźny post z inspiracją.

Ten post idealnie wpasowuje się w poniedziałkowy nastrój. Nie mamy ochoty się wysilać, więc luźna forma z mnóstwem inspirujących zdjęć powinna umilić Wam wieczór. Tak więc zapraszam do pooglądania zdjęć i inspirowania się.

 źródło: pinterest.com

Mam nadzieję, że dzisiejszy, krótki post się Wam podobał, a ja zabieram się za szukanie butów do biegania na stronie http://1but.pl/ bo obiecałam sobie, że w tym roku najpóźniej do wakacji zabiorę się za bieganie :x Nam nadzieję, że ta przygoda mi się spodoba, bo niestety na nowym mieszkaniu nie poskaczę z Ewka Chodakowską - sąsiedzi mogliby się wściekać, że sufit im się kruszy na głowę ;)

Buziaki
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog