11:57 0

Domowe wybielanie zębów | Kuracja 14-dniowa MaxWhite 3D White Teeth System

Wybielanie zębów  zaciszu domowym nie jest mi obce. Przetestowałam już wiele past do zębów o działaniu wybielającym, ale żadna z nich nie daje takiego efektu jak paski. W tamtym roku miałam przyjemność używać pasków innej marki i widziałam po ich znaczną poprawę, więc w tym roku również zdecydowałam się na ten krok. Jako miłośniczka mocnej herbaty i czarnej kawy, niestety borykam się z przebarwieniami, a w tym roku czeka mnie mój własny ślub i wiecie, jak to jest... chciałoby się mieć amerykański uśmiech...

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją pasków wybielających MaxWhite 3D White Teeth System. Nie są tak popularne, jak paski Crest, ale są przyjemniejsze dla kieszeni i ni bolą po nich zęby i dziąsła. Przez całe 14 dni kuracji nie doświadczyłam nadwrażliwości,a moje zęby są podatne na tego typu dolegliwości.

Wybielanie paskami w zaciszu domowym jest bardzo wygodne. Każda saszetka zawiera dwa paski - po jednym na górne i dolne zęby. Oba umieszczone są na plastikowej folii podkładowej. Aby zaaplikować je na zęby delikatnie ściągamy pasek z folii chwytając delikatnie za krawędzie, a następnie przykładamy do zębów i dociskamy. Pasek świetnie dopasowuje się do zębów i po nałożeniu jest niemalże niewidoczny. Nie powoduje trudności w mówieniu ani przełykaniu śliny, a do tego wszystkiego czujemy w ustach delikatny posmak mięty. 

Paski należy trzymać na zębach 30 minut. Po tym czasie zdejmujemy je i wyrzucamy, a z zębów usuwamy resztki żelu przy pomocy wody. Najlepiej jest namoczyć paski przed zdjęcie, bo żel bardzo mocno przywiera do zębów i bez tego trudno jest go usunąć. 

Teraz czas na to, co najbardziej ciekawe. Muszę przyznać, że paski naprawdę wybielają zęby, a efekt widoczny jest już po jednorazowej aplikacji.  Dzięki paskom MaxWhite 3D White Teeth System moje zęby, pomimo picia dużych ilości czarnej herbaty, wyglądają naprawdę dobrze. Nie uzyskamy efektu śnieżnej bieli (takie cuda tylko w gabinecie), ale różnica po ich użyciu jest dosyć spora (u mnie 4 odcienie).  Do pasków dołączona jest skala, dzięki której można sprawdzać, czy zęby stają się bielsze. Co ważne, tak, jak już wspomniałam na początku - paski nie podrażniają dziąseł i ogólnie nie powodują żadnego dyskomfortu. Jeśli tak, jak ja pijecie dużo napoi, które mogą powodować przebarwienia lub zostawiać osad, kuracje należy co jakiś czas powtarzać. 14 dniowa kuracja paskami MaxWhite, to koszt około 40zł.  Możecie kupić ją tutaj: KLIK.

Buziaki
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog