14:05 0

Ulubieńcy miesiąca | Maj 2017 | Nowa jakość - fim na YouTube | Organic Shop, GOSH, Kerabione, L'Oreal, NYX, ColourPop, Eveline, Rimmel

Kolejny miesiąc za nami, wakacje coraz bliżej :) Maj był dla mnie miesiącem testów. Przybyło mi wiele nowych kosmetyków (poniósł mnie melanż zakupowy i Meet Beauty), więc miałam okazję wyłonić mnóstwo produktów, które zasługują na szczególną uwagę. Zazwyczaj tego typu posty są u mnie dosyć skromne, więc tym razem zapraszam Was na notkę obfitującą w kosmetyki wszelkiego rodzaju :)

Jako, że postanowiłam się rozwijać i poszerzyć działalność o nagrywanie filmów, to od teraz posty, które były bardzo obszerne i długie, będę wrzucała na mój kanał youtubowy.  Skupiam się na tym aby treści publikowane przeze mnie był dobrej jakości, więc zakupiłam odpowiedni sprzęt, by więcej nie nagrywać telefonem. Mam nadzieję, że teraz będzie mnie dobrze widać i słychać. Mam zamiar powrócić także do denek i możliwe, że wprowadzę coś w rodzaju ulubieńców danego tygodnia oraz tematycznych pogadanek związanych z urodą. Jeśli macie jakieś tematy, które wyjątkowo Was interesują i chcecie bym poruszyła je na moim kanale, to proszę o wypisanie ich w komentarzu.
Miłego oglądania :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog