18:25 0

Ulubieńcy miesiąca | Październik 2017 | KOBO, NOREL, YVES ROCHER

Cześć! Na blogu nadal zastoje, ale nic na to nie poradzę, gdyż końcówka roku obfituje u mnie niestety w zdarzenia, które nie sa dla mnie najprzyjemniejsze. Mam napisane notki dla Was, ale nie mam czasu, chęci i głowy do ich publikacji, a nie chce ich wrzucać z automatu, aby później nie odpisywać na Wasze komentarze, bo nie ma mnie fizycznie przy komputerze przez x dni. Mam jednak nadzieję, że teraz zacznie się wszystko układać, a świat dla mnie stanie na nogach, a nie tak jak teraz na głowie. Pomysłów mam mnóstwo i czas na ich realizację.

Film, ukazał się na kanale już jakiś czas temu, dopiero teraz wrzucam go tutaj, aby zobaczył go osoby, które ulubieńców oglądać lubią, ale nie subskrybują mojego kanału. Zachęcam jednak, do tego, by kliknąć ten przycisk, bo będziecie wtedy na bieżąco i nic Was nie ominie :) Mam nadzieję, że kosmetyki, które pokazuję będą da Was ciekawe i nowe, jak zwykle. 

P.S. Chcecie vlogi w stylu vlogmas, odliczanie do świąt? Nie obiecuję, że uda mi się je kręcić codziennie, bo moje życie nie jest niezwykle ciekawe, bo urzędnik, to trochę nudny człowiek, ale jeśli macie ochotę, to coś postaram się zrobić :)  Może jakiś film typu Q&A? Zostawcie info w komentarzach 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog