17:45 0

Uśmiechnij się | SZCZOTECZKA SONICZNA WHITE WAY WW-SONIC


Piękny uśmiech, to podstawa dobrego samopoczucia. Pozytywne nastawienie gwarantuje nam, że każdy dzień mimo przeszkód sprawia nam przyjemność, jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Dobrze jest zatem dbać o to, aby uśmiech ten był zdrowy i w tym pomoże nam dobra szczoteczka elektryczna. Moim zdaniem tradycyjna szczoteczka nie jest zła, ale nie każdy z nas z uporem maniaka stara sie myc zęby w 100% tak dobrze pod względem techniki, jak rekomendują dentyści, dlatego warto jednak zainwestować w urządzenie, które dzięki swoich właściwościom, a w zasadzie ruchom zagwarantuje nam porządnie oczyszczone zęby.

Wcześniej posiadałam zwykła rotacyjną szczoteczkę elektryczną, z której byłam zadowolona, ale postanowiłam przesiąść się na mercedesa czyli szczoteczkę elektryczną, soniczną. Nie będę pisała Wam tutaj, że zwykłe szczoteczki rotacyjne są złe, żle myją czy coś. Przyznam jednak, że zauważyłam istotna różnicę i szczoteczka soniczna robi to jeszcze lepiej, bo drga ze znacznie większa częstotliwością niż obraca się zwykła szczotka, więc nasze zęby są jeszcze bardziej czyste. 

Jednak szczotki soniczne nie należą do najtańszych - niestety, ale udało mi się znaleźć dobrą alternatywę sugerując się opisem technicznym. Według tego co przeczytałam poszczególne modele popularnych szczoteczek sonicznych różnią się tylko ilością funkcji, zatem najtańszy model ma tylko jeden tryb podstawowy, a model za około 1000zł ma ich 5 + jakiś gadżet typu szklanka do ładowania. Częstotliwość drgania pozostaje taka sama i wynosi ona  35 tys. na minutę. 


Szczoteczka soniczka White Way, to ekonomiczna alternatywa. Ma 5 trybów czyszczenia zębów, a w zależności od tego ilość drgań na minutę wynosi od 31-48 tys. Soniczna szczoteczka do zębów WW-Sonic ma aż 5 różnych funkcji: clean, white, polish, massage oraz sensitive. Możecie je zmieniać i podczas jednego mycia zębów wykorzystać wszystkie 5, albo myć zęby wybierając ulubioną.

Clean- funkcja do codziennego oczyszczania zębów i dziąseł, 31tys wibracji sonicznych na minutę
White- wybielanie, usuwanie nalotu (szczególnie po kawie i papierosach), 41tys wibracji na minutę
Polish- rozjaśnianie i polerowanie zębów, 48tys wibracji na minutę
Massage- czyszczenie z łagodnym masażem, 31tys wibracji na minutę
Sensitive- łagodne czyszczenie wrażliwych zębów, 31tys wibracji na minutęGłówka szczoteczki jest tak wyprofilowana aby dosięgać nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc. Pierwszy raz może być dla Was dziwny, mój mąż uważał, że ta szczoteczka łaskocze go w dziąsła, ale szybko się przyzwyczaił. Ja nie miałam z tym problemu, ale też nie mam łaskotek ;) Szczoteczka generuje fale dźwiękowe dzięki którym może skutecznie usuwać płytkę nazębną, kamień i przebarwienia. Nie wydaje mi się żeby moje zęby były bielsze, ale na pewno czuję, że są o wiele lepiej, dokładniej umyte w porównaniu z tradycyjna szczoteczką i zwykłą rotacyjna szczoteczka elektryczną. 
 
Zestaw White Way od WW-Sonic kosztuje około 170 złotych, dostępny w aptekach internetowych. Szczoteczka jest solidna, dobrze leży w dłoni i po miesiącu używania nie widzę w niej żadnych minusów. Bardzo łatwo dostępne są także wymienne "główki", końcówki do szczoteczki, znajdziecie je na przykład tu → końcówki White Way WW-Sonic, kosztują 29 złotych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog