20:18 0

Poniedzielnik #1 | Odczaruj poniedziałek

Jest 19:45, a ja właśnie wpadłam na to, jak nazwać serię, o której myślałam już od pół roku... Wstyd się przyznać, ale u mnie tak to właśnie wygląda, że od pomysłu do realizacji mija trochę czasu. Sytuacja wyglądała podobnie w przypadku mojego kanału na YouTube. Pierwszy film pojawił się jesienią, ale tak na serio ruszył dopiero późną wiosną. Poniedzielnik, będzie czymś w rodzaju podsumowania tygodnia, miejscem na rożne refleksje i sposobem na odczarowanie mojej niechęci do poniedziałków. Bowiem jest to dzień, w którym budzik do tej pory ranił moje serce i strasznie nie chciało mi się wstawać do pracy, a w ciągu dnia następował tak zwany "obłęd w ciapki". Trochę jak w moim ulubionym, polskim filmie "Nie lubię poniedziałków"

Od 3 tygodni budzę się jednak w poniedziałki bez bólu brzucha i skrętu w żołądku. Wzięłam jesienią sprawy w swoje ręce i zaryzykowałam. Postanowiłam po raz kolejny zmienić pracę, bo stwierdziłam, że nie warto tracić czasu na zajęcie, które powoduje, że nie masz ochoty rano wstać (szczególnie w poniedziałek rano). Muszę jednak przyznać, że poznałam w tamtym miejscu wspaniałe dziewczyny, które nadal odwiedzam i smutno mi było je opuszczać na rzecz męskiego towarzystwa, ale jak widać, dało się to jakoś pogodzić. Nie był to też zmarnowany czas, bo nauczyłam się pracować pod presją i podejmować trudne decyzje :) Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie szło tylko ku lepszemu.

Poniedzielnik, oprócz odczarowania poniedziałków ze złej aury, pomoże mi także skupić się na pozytywach minionego tygodnia i wrócić do regularnego pisania. Jak widać strasznie zaniedbałam bloga, a od jakiegoś czasu staram się nadrobić zaległości i wrócić do dawnego rytmu. Ostatnie pół roku, to dla mnie totalna rewolucja życiowa i nie do końca rozumiem, co się stało, że tak się wszystko popierdziełiło. Pora jednak włączyć pozytywne myślenie i skupić się na tym co dobre. Kiedy wyzwalasz w sobie pozytywną energię, to wszystko nagle zaczyna się układać. Dla mnie jednak jest to kawał trudnej roboty do odwalenia, bo niestety jestem człowiekiem z rodzaju tych od samoudupiania, wiecie "świat się kończy" i te sprawy :P 

Mam nadzieję, że taka nieurodowa odskocznia się Wam spodoba i z przyjemnością spędzicie te kilka minut na czytanie moich wypocin :) Nie chcę zbyt dużo obiecywać, ale mam nadzieję, że uda mi się tutaj zahaczyć także o takie tematy, jak seriale, filmy czy muzyka, bo często trafiam na fajne i ciekawe rzeczy i aż żal się tym nie podzielić :) 

P.S.
Przypominam o urodzinowym rozdaniu z Ekodrogierią :) do wygrania 3 zestawy maseczek marki Orientana o wartości 50zł

Buziaki
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog