17:09 0

Sekret gęstych i zdrowych włosów | Suplementy diety Kerabione i Biocell

Często pod zdjęciami na Instagramie lub w prowadzonych tam liveach pytacie mnie, co robię, że mam zdrowe, gęste włosy pełne objętości. Za objętość chyba odpowiadają moje gony, bo absolutnie nie stosuję żadnych preparatów zwiększających objętość, ale gęstość i zdrowy wygląd zawdzięczam nie tylko genom, ale jednej istotniej rzeczy, o której mało kto pamięta, albo większości nie chce się tego robić.

Nie mam tutaj na myśli wcierek, cudownych szamponów i innych cudów wianków stosowanych zewnętrznie. Moim sekretem pielęgnacji włosów jest regularna suplementacja organizmu preparatami, które maja wspomagać organizm i pozytywnie wpływać na stan skóry, włosów oraz paznokci. Początkowo stosowałam je tylko i wyłącznie ze względu na stan płytki paznokcia, który był niezbyt dobry, bo strasznie mi się rozdwajały. W między czasie zauważyłam też, że moje włosy również na tym zyskały, bo rosną dość szybko, a na dodatek są grube, lśniące i mocne. 


Trzeba jednak wiedzieć o tym, że po jednym opakowaniu absolutnie nie zauważycie różnicy. Trzeba zaopatrzyć się w zestaw na co najmniej 3 miesiące i przyjmować suplement regularnie. Zdrowe włosy będą Wam rosły tylko od czubka głowy i nie ma co liczyć, że martwy, rozdwojony koniec się cudownie odrodzi i sytuacja ma się podobnie z paznokciami. Na początku jednak możecie zauważyć, że włosy mniej wypadają oraz, że rosną Wam nowe małe włoski, przez co fryzura nie jest taka piękna i gładka ;) Reszta przyjdzie z czasem, kiedy to zniszczone końce będą podcinane, a zdrowa część włosa będzie coraz dłuższa :) W niektórych przypadkach można zauważyć także, że włosy i paznokcie rosną szybciej. 

Jeśli chodzi o poprawę stanu skóry, to do tradycyjnego preparatu polecam dołączyć preparat z kwasem hialuronowym. Ma on za zadanie pomóc naszej skórze w utrzymaniu wilgoci i rzeczywiście regularnie stosowany wpływa na to, że skóra nie przesusza się aż tak bardzo. Jest to świetny pomysł dla osób, które mają bardzo sucha skórę. 


KERABIONE to innowacyjny preparat o kompleksowym składzie i wielokierunkowym działaniu - pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę.  Działanie składników zawartych w KERABIONE™ zostało potwierdzone przez Europejską Agencję ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA):

• Biotyna, selen, cynk pomaga zachować zdrowe włosy.
• Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów.
• Selen, cynk pomaga zachować zdrowe paznokcie.
• Witamina A, biotyna, niacyna, ryboflawina, cynk pomaga zachować zdrową skórę.

Jedno opakowanie tego produktu wystarcza na 30 dni kuracji. Suplement wystarczy przyjmować dwa razy dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, aby lepiej się przyswoił.  Cena: 26zł, dostępny w aptekach doz.pl, ale w mojej małej osiedlowej także można kupić wszystkie preparaty tej marki.  


Jak już wyżej wspomniałam czasem samo smarowanie bardzo suchej skóry balsamami nie wystarcza. Zawarty w kapsułkach BIOCELL naturalny kwas hialuronowy o małej masie cząsteczkowej jest dobrze wchłaniany w przewodzie pokarmowym. Rozprowadzony po całym organizmie przez krwioobieg kwas hialuronowy, zawarty w suplemencie diety BIOCELL, pomaga utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu zabezpiecza ją przed starzeniem. BIOCELL skutecznie nawilża skórę, ponieważ jak żaden inny dostępny preparat, zawiera naturalny kwas hialuronowy, zamknięty w żelowej kapsułce. Przyswajalność płynnego kwasu hialuronowego jest znacznie wyższa, aniżeli kwasu w postaci tabletek. 1 kapsułka zawiera 70 mg kompleksu naturalnego kwasu hialuronowego


Jedno opakowanie tego produktu wystarcza na 30 dni kuracji. Suplement wystarczy przyjmować dwa razy dziennie lub raz 2 kaspułki.  Cena: około 60zł, dostępny w aptekach doz.pl, ale w mojej małej osiedlowej także można kupić wszystkie preparaty tej marki.  


Absolutnie nie zauważyłam w obu przypadkach skutków ubocznych. Tolerowałam te tabletki nadzwyczaj dobrze, a mój żołądek nie zawsze lubi się z preparatami witaminowymi. Po tej całej kuracji trwającej 3 miesiące muszę przyznać, że wypadanie włosów zostało zahamowane, a w wannie widzę tylko pojedyncze sztuki. Zauważyłam także znacznie mniejsze przesuszanie się skóry na łydkach, a to był taki obszar mojego ciała, z którym zawsze miałam problem jeśli chodzi o suchość i ściągnięcie skóry.  Jeśli macie duży problem z wypadającymi i słabymi włosami, to polecam zrobić sobie dłuższą niż 3 miesiące kurację, a na pewno zauważycie duża poprawę. Moim zdaniem żadne kosmetyki  jie dadzą tak dobrego efektu, jak pielęgnacja "od środka"

Buziaki
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog