16:02 0

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne w domowym zaciszu? | Peeling kawitacyjny i mezoterapia bezigłowa sposobem na piękna cerę

Piękny, atrakcyjny wygląd, zadbana skóra to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Czasem mimo ciężkich starań nie da się oczyścić skóry tak dobrze, jak to może zrobić kosmetyczka. Zmagamy się wtedy nie tylko z niedoskonałościami, ale także z jej zmęczonym wglądem, cera jest niedotleniona, źle odżywiona, pozbawiona blasku ponieważ dobroczynne składniki z kosmetyków nie są w stanie tak dobrze przeniknąć w głąb naszej skóry. Na szczęście na rynku możemy obecnie dostać urządzenia, które pozwalają na wykonanie profesjonalnego zabiegu kosmetycznego w domowym zaciszu w bezpieczny sposób.

Pewnie większość z Was już słyszała o peelingu kawitacyjnym czyli oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków. Możemy go wykonać w salonie kosmetycznym ale też same w domu, jeśli kupimy odpowiednie urządzenie.  Popularnym zabiegiem jest także mezoterapia bezigłowa z użyciem ultradźwięków. Jak się okazuje, rozwój nowoczesnych technologii umożliwia walkę z niedoskonałościami i przypadłościami wynikającymi z upływu czasu w domowym zaciszu bez konieczności wielokrotnego płacenia za zabiegi i utraty wolnego czasu.
 
Urządzenie działa na zasadzie kawitacji. Pod wpływem kontaktu z wodą powstają drobne pęcherzyki powietrza, które w chwili dotarcia do skórą pękają i w ten sposób usuwają z niej zanieczyszczenia. Skóra po zabiegu nie jest czerwona i obolała. Zabieg może być wykonywany na delikatnej skórze, skórze naczynkowej czy suchej ale bardzo dobre efekty daje przy skórze mieszanej i problematycznej. Najważniejsze jest to aby przed każdym zabiegiem pamiętać o sterylizacji urządzenia - najlepiej spirytusem salicylowym. Twarz powinna być bardzo dokładnie oczyszczona z makijażu a zmiany skórne nie powinny być ropne czy też zaognione.

Co nam daje peeling kawitacyjny ?
  • usuwa z naszej skóry drobne zanieczyszczenia
  • usuwa sebum
  • powoduje że skóra staje się przyjemna w dotyku i gładka
  • skóra jest rozjaśniona, wygląda na zdrową i wypoczętą

Oprócz peelingu kawitacyjnego możemy tym urządzeniem wykonać także zabieg "wtłaczania" (sonofrezy lub ultradźwięków) W tym celu należy odwrócić łopatkę tak aby przyciski były skierowane w przeciwną stronę niż nasza buzia. Przed rozpoczęciem sonofrezy należy nałożyć na cerę środek aktywny - np. serum które chcemy aby zostało dokładniej wchłonięte przez skórę.  Do tego zabiegu można użyć również urządzenia o nazwie "mini kombajn kosmetyczny" , który posiada funkcję pozwalającą na wykonanie zabiegu mezoterapii bezigłowej.
 
Mezoterapia bezigłowa, to najnowocześniejszy system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Urządzenie wykorzystuje fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Dzięki temu następuje otworzenie nowych dróg do wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny medyczny system do zwalczania cellulitu i redukcji zmarszczek. Jest nowoczesną alternatywą do klasycznej mezoterapii.

Co daje mezoterapia bezigłowa?
  • ujędrnia
  • zwiększa elastyczność skóry
  • modeluje kontur twarzy
  • wygładza zmarszczki
  • redukuje przebarwienia
  • rozświetla  nadaje cerze zdrowy wygląd

Oprócz tego mini kombajn posiada funkcję terapii fotonowej, która polega na uzupełnianiu niezbędnej dziennej dawki światła słonecznego poprzez światło sztuczne o dużym natężeniu bez szkodliwego promieniowania UV.  Wykorzystuje się do tego światło led o rożnych długościach fal. uzupełnianiu niezbędnej dziennej dawki światła słonecznego poprzez światło sztuczne o dużym natężeniu.

Gdzie można kupić tego rodzaju sprzęt? Oczywiście najprościej przez internet. Wybór jednak jest tak ogromny, że można się dać łatwo naciąć. Warto zatem skorzystać z oferty sklepu, który posiada urządzenia z niezbędnymi atestami potwierdzonymi przez certyfikat CE oraz oznaczenia CE na produkcie. Jednym z takich sklepów jest właśnie https://importmania.pl/pol_m_Urzadzenia-kosmetyczne_Do-salonu-164.html który oprócz niezbędnych atestów posiada również ogromny wybór urządzeń do wykonywania wyżej wymienionych zabiegów. 
Buziaki
Ada :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog