09:13 0

Poniedzielnik #4 | Początek


Czasem tak jest, że nagle wszystkie znaki na niebie i ziemi nam podpowiadają, że czeka nas coś nowego. W moim przypadku zbiegło się w tym samym czasie kilka motywów odnoszących się do początku. Pod koniec maja dostałam informację, która niezwykle mnie ucieszyła, ale też zasiała we mnie ziarno niepokoju. To był mój początek, czynnik zapalny do rozpoczęcia nowego życia, przełomowy moment, który napędza wiele strachu, zaczyna się stresem, ale później owocuje czymś pięknym. Coś czuję, że ten wpis będzie dość osobisty.


Ze względu na ogrom pracy, jaki musiałam włożyć w moje nowe gniazdko, zawiesiłam działalność na blogu i na moim kanale. Ostatni film, jaki się pojawił, to była relacja z Ekotyków w Katowicach. Ta przerwa była mi potrzebna Od dawna miałam problem z regularnymi wpisami i filmami. Musiałam od tego odpocząć, ogarnąć to i owo żeby móc zacząć na nowo z pasją i radością zasiąść do wpisów na blogu i do kręcenia filmów.

Miało na moim blogu nie być prywaty, ale chyba przyszła pora na garść wyjaśnień. Te wszystkie zawirowania nie wzięły się z znikąd. Staram się być dość aktywna na Instagramie, a właściwie na stories w ramach rekompensaty za brak innych publikacji. Część z Was zapewne zdążyła się już zorientować, że coś jest na halo. Otóż od jakiegoś czasu znów jestem sama. Czasem tak nasze życie się układa, że nie zostaje nam nic innego jak się rozstać. Mimo wszelkich moich starań, sytuacja ta jednak odbiła się na moich mediach społecznościowych. Teraz zaczynam życie na nowo, zmieniłam miejsce zamieszkania i mam nadzieję, że znowu uda mi się wrócić do tego, jak było wcześniej. Blog ruszy z kopyta, mam zamiar rozkręcić bardziej kanał na YouTube i bardzo proszę o trzymanie kciuków za to żeby się udało.

Kody promocyjne w sieci – gdzie znaleźć

Życie w pojedynkę, to teraz dla mnie wyzwanie. Nowe miejsce, remont i masa wydatków sprawiły, że oszczędzanie, to teraz moje drugie imię. Od teraz jestem królową promocji! Nie mam wyjścia, życie koronowało mnie samo ;D Jeśli tylko się da, to ZAWSZE kupuję taniej. W szczególności jeśli chodzi o kosmetyki i chemię domową. Wspomagam się głównie stronami z rabatami i bonusami promocyjnymi, bo to oszczędność czasu i mojej energii. Gdzie konkretnie? Zazwyczaj zakupy robię w drogerii Rossmann. Od jakiegoś czasu jednak znacznie wygodniej jest mi zamawiać kosmetyki przez Internet i odebrać je osobiście omijając tym samym kolejki. Sprawa podobnie ma się z drogerią Super Pharm Wiedzieliście, że tam także można już przez internet? Serwisów z kodami promocyjnymi jest mnóstwo. Wystarczy wpisać hasło w Google i hulaj dusza ;)


 Odnoszę wrażenie, że mam też trochę więcej szczęścia w życiu, a wielu moich znajomych w ferworze mundialu zaczęło obstawiać mecze. Na początku byłam do tego sceptycznie nastawiona, ale w końcu dla zabawy dałam się namówić. Głownie korzystam z www.legalsport.pl Dodatkowym plusem jest to, że można znaleźć jakiś dodatkowy kod rabatowy czy bonus promocyjny np. tutaj www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/bonus-na-start/dwa-bonusy-u-bukmachera-fortuna-wybierz-najlepszy-dla-siebie.
To bonusy bukmacherskie dla tych co chodzą na mecze i grają w zakładach sportowych. Nie wiem czy później będę, to kontynuowała, ale miałam chociaż motywację do oglądania meczy, bo ja nie jestem fanką piłki nożnej i gdyby nie te całe zakłady, to pewnie nie włączyłabym telewizora. Obstawiam za grosze dla zabawy i musze przyznać, że ma to swój urok ;D

Mam nadzieję, że taki nieco osobisty wpis na początek mojej "starej - nowej" drogi blogowej Wam się podoba :) Do zobaczenia przy okazji kolejnego wpisu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2017 Avida Blog